Bildirim Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sa. kestirmeden söyleyim (: tahribatta facebook tarzı bildirim olur mu? yani mesela kendi açtığımız konulara yeni yorum yapıldı mı? veya yorum yazdığımız konularda yeni yorumlar var mı? bu tip şeyleri haber veren bişey olmaz mı? hiçbirşey havada kalmaz veya unutmayız. nickimizin üstünde face. tarzı küçük bi ikon buna tıkladığımzda o konuya gider.

çok mu uçtum :)

güncelleme;

aynı muhabbet mesajımıza alıntı yapıldığında bize bildirebilir. şöyleki; hangi konuda ne yazmışızda, bizim yorumumuza alıntı yapıp karşılık olarak bişeyler yazılmış. bize bildirebilir.

ajan1111 tarafından 03/Eki/19 15:30 tarihinde düzenlenmiştir

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çok uçmadında  siteyi güncellemiyor holy 

aslında yapılması gereken güzel çok şey varda pek yapan yok. mesela blocklama olayı gelse çok iyi olcak

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sitede dolaşırken gözüküyor bildirim. Ek olarak zamanında bir mürid tarayıcı eklentisi yapmıştı birisinin mesajından alıntı yapınca özel mesaj ile bildirim atıyordu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Sitede dolaşırken gözüküyor bildirim. Ek olarak zamanında bir mürid tarayıcı eklentisi yapmıştı birisinin mesajından alıntı yapınca özel mesaj ile bildirim atıyordu.

ama o anda sitede olmayabiliyoz. bi mürid bunu yaptıysa şeyHimiz için gözler kapalı yazar heralde (((:

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

güncelledim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan
    Cihan's avatar
    Erkek

İyi olur aslında ne zamandır aynı

wordpress & sözlük
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Anlik bildirim geliyor biri sizi alintiladiysa veya konunuza yeni mesaj atildiysa. Sadece onlarin saklandigi bir yer yok sekme aciksa gordunuz gordunuz, sonradan bakilamiyor.

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Anlik bildirim geliyor biri sizi alintiladiysa veya konunuza yeni mesaj atildiysa. Sadece onlarin saklandigi bir yer yok sekme aciksa gordunuz gordunuz, sonradan bakilamiyor.

eh madem şeyHimiz böyle bişeyi düşünmüş bu kadar yapmış, bunların saklandığı bi yer olsada nickimizin üstüne gelince çıkan menüde nerde ne var görsek. (;

Toplam Hit: 1206 Toplam Mesaj: 8
bildirim