Bilek Destekli Mouse Pad

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Iyi akşamlar cümleten.

Son bi kaç gündür bilgisayar başında otururken artık dayanılmaz derecede ağrımaya başladı bileğim. Özellikle sag bileğimin elimle bağlanan kısımda ki sağ tarafında bulunan o sert kemik resmen cekicle vuruluyo gibi sızlıyo 1 saati gectikten sonra. 

Araştırdım kireclenme falan muhabbetleri var. Benim sorunum özellikle o bahsettigim kemikle ilgili. Orda ki kemik biraz daha sivri gibi ve dışa dogru oldugundan sanirim masaya yasladıkça ağrı artmakta. Oyuna kaptırınca kendimi zaten ne tutuş şekli tanıyorum ne başka bişey. 

Lafı uzatmayım, baslikta belirttigim gibi bilek destekli pad kullanan var mı ? Bi olayı var mı bunların deneyip tavsiye verecek olan var mı ?

Bundan bağımsız birde game pad öneriniz olursa sevirim. Kullandığım Mouse A4 tech x7.

NoToLeRaNcE tarafından 14/Tem/15 00:33 tarihinde düzenlenmiştir

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Hocam Razer Vespula kullanıyorm. 2 sene önce @mizahi amerikadan getirmişti sağolsun. O zaman 30dolar fiyatı vardı, dolar da 2 liraydı.

Şiddetle tavsiye ediyorum. 

Farenin ele oturması da önemli tabi ki

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Hocam Razer Vespula kullanıyorm. 2 sene önce @mizahi amerikadan getirmişti sağolsun. O zaman 30dolar fiyatı vardı, dolar da 2 liraydı.

Şiddetle tavsiye ediyorum. 

Farenin ele oturması da önemli tabi ki

http://www.dr.com.tr/oyun-konsol/razer-vespula-oyun-mouse-pad//oyun-aksesuarlari/pc-/urunno=0000000406408

D&R'da 137 lira. 2 sene once 30 dalıra almissin bide vay anasini. Buna bi bakayim gidip magazasına artık paraya bakacak durumda degilim varsa. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Şuna bi up yapalım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

evde vardı 5-10 liralık ucuzundan bilegine gelen yere destek gibi bişey var. güzel oluyor ama hareketlerini kısıtlıyuor az. yada bendeki öyle :D 

güzel ama ya tavsiye ederim...

Dur be kadınnnn....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    A_REX bunu yazdı

evde vardı 5-10 liralık ucuzundan bilegine gelen yere destek gibi bişey var. güzel oluyor ama hareketlerini kısıtlıyuor az. yada bendeki öyle :D 

Bunlar da çok güzel aslında hocam, 20TL civarı fiyatı.

Ama mouse önemli işte, yüksek dpi olacak ve alışacaksın zamanla.

Mesela 3cm maks hareket yetmeli ekranın solundan sağına çekmeye.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı
    A_REX bunu yazdı

Bunlar da çok güzel aslında hocam, 20TL civarı fiyatı.

Ama mouse önemli işte, yüksek dpi olacak ve alışacaksın zamanla.

Mesela 3cm maks hareket yetmeli ekranın solundan sağına çekmeye.

Bimekse gittim bugun bunu aldım 15 liraymis. Razer Vespula yoktu bende idareten hemde deneme amacli aldim bakalim nasi olacak. Aksama kullanicam.

Eger is gorurse bilek jeli,oyunlarda da performans acisindan sorun yapmazsa kullanirim bunu.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Mesaji editleyemedigimden yaziyorum, yukarda ki ürünü aldım demistim. Siddetle tavsiye ederim jel olan kisim mukemmel bisey. Bilekte ve bahsettigim kemikte hic bi agri kalmadi. Yumusacik bi yer bilegi koyuyosun hic bi sekilde rahatsizlik vermiyo. Mouse biraz buyuk/pad biraz kucuktu onuda mouse'nin dpi'ını arttirarak hallettim.

Bu sekilde sorun yasayanlara tavsiye ediyorum alıp kullanin mutlaka.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casey
    casey's avatar
    Erkek

Razer steelseries bunlar mouuse pad de efsaneleşmiş firmalardır genellikle gaming üzerine çalıştıkları için bunların bileklikli kısımlı olan ürünleri var ise kalitelidir kesinlikle navi de vardı bu arada bunlara bak derim hocam bu tarz ürünleri adeks store ve gameekstra tarzı türk sitelerinden de bakabilirsin.

Zamanı durduramazsın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    casey bunu yazdı

Razer steelseries bunlar mouuse pad de efsaneleşmiş firmalardır genellikle gaming üzerine çalıştıkları için bunların bileklikli kısımlı olan ürünleri var ise kalitelidir kesinlikle navi de vardı bu arada bunlara bak derim hocam bu tarz ürünleri adeks store ve gameekstra tarzı türk sitelerinden de bakabilirsin.

Saol hocam. Yukarda murid Razer Vespula onerdi bilek destekli. Onu alicam gibi zaten bi kac yerde incelemesine filan baktim razer olunca zaten olay bitiyo fazla soz soylenmiyo ustune.

Toplam Hit: 1641 Toplam Mesaj: 10
destekli mouse pad fare pad