Bilgisayar Açılmıyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

hp   compaq  nx7300  laptobumun icini temizlemek icin açtımtemizledim ve herşeyini yerine takıp vida eksiltmeden veya arttırmadan doğru olarak taktım hiçbir sorun gözüme çarpmadı yanlız makina açılırken böyle bir problemle karşı karşıya kaldım bios görünüyor harddisk görünüyor cd rom görünüyor fakat sistem açılmıyor format cdsi taktıgımda geçiş yapabiliorm harddiskimi gene görüyor hata aşağda buyrun beyler cvp verin..

GRUB3DOS  0.4.4 2009-03-31, Memory: 639K / 501M, MenuEnd: 0x4819F

[minimal BASH- like line editing is supported.  For The first word,  TAB 

lists possible command completions.  Anywhere else TAB lists the possible completions of a device/filename. ]

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

cok büyük bir sorun gibi gördüm ama sadece bi başlangıç onarmayla düzeldi ilgi ve alakada bulunan en azından konuya tıklayan herkeze teşekkürler

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek

harddiskin girişini bi kontrol et. doğru yere mi bağlamıssın. tek giriş mi var orda bi bak derim.

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

sorunun çözümünü buldum tekrar söylüyorum cd yi taktım başlangıç onardım ve düzeldi :)

Toplam Hit: 1009 Toplam Mesaj: 4