folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bilgisayar Donanım Göderebilecek Arkadaşlar

Bilgisayar Donanım Göderebilecek Arkadaşlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

Müridler eski çalıştıgım firmadan cıktım kendim çalışıyorum haliyle pc parçası lazım oluyor ekran kartı power suply felan bunun gibi ürünleri bana gnderıcek müridler lazım toptancı firmasında çalışan yada kendi firması olab varsa msn den iletişime gecşin lütfen bugun guc kaynagı aldım musterıme satmak ıcın 5 lira bana kaldı aldıgım adam 15 lıra kar yaptı şimdi diceksınız dünya kadar site var toptancı bende kartla urasmak ıstemıyorum arıcam bana ne lazımsa o arkadas gnderıcek bende parasını ıster eft ister bankadan aynı gun odeme yapıcam ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

Elimde bir kaç parça var gönderebilirim istediğin zaman

Sd ram-güç kaynağı-ram(ddr 2) anakart -hdd ekran kartı-intel p3 işlemci vs-vs

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

Hocam toptancı gibi düşün anladımı ole 1 kac mal deiL ama genede saoL

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek

Kac konteyner istiyorsun hocam..:p

Sitede arama yapabilirsen bu isle ugrasanlar vardi..Irtibat kurabilirsin..

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

Dawn Hocam Nüşteri gelicek bana Dicek su varmı su varmı ? bende var dıcem isticem kargoyla 1 veya 2 gn snra bende olucak bu işi yapan dunya kadar firma var eski işyermde calıstgmz fırmada var ama ben kartıı mart urasmak ıstemıyorum ne ben zor durumda kalıcam nede karsımdakı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

elimde duracağına senin işine yarar yanı gene isteğinden alabilirsin sen bilirsin

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

yerin nerede istanbul içi ise kapıda ödemeli fiyatları da güzel olan firmalar var yerine göre tavsiye edebilirim.

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
Toplam Hit: 714 Toplam Mesaj: 7