Bilgisayar İçin Uygun Driver'ı Bulmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Hocalar HP Pavilion g6-2250st kullanıyorum, bilgisayar aldığımda win8'di , win7'ye çevirmek istiyorum. Her neyse driver'larını araştırayım dedim hp'nin sitesinde sadece win8 için driverları var, şimdi ben bilgisayarı win7'e geçiremeyecek miyim ya da win8 için olan driverlar win7'de de çalışır mı?

http://support.hp.com/tr-tr/drivers/selfservice/hp-pavilion-g6-2200-notebook-pc-series/5296082/model/5340331?ssfFlag=true&sku=C0X79EA#Z7_3054ICK0K8UDA0AQC11TA930O0

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek
    hp'nin kendi sitesinde aynı driverin win7 için olanı da vardır elbette, kendi sitesinde olmasa bile mutlaka internette vardır. bir de, otomatik driver kuran programlar var bir tanesi "DriverPack Solution"du galiba, onlardan da yararlanabilirsin.

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    AlbayHardal bunu yazdı
    hp'nin kendi sitesinde aynı driverin win7 için olanı da vardır elbette, kendi sitesinde olmasa bile mutlaka internette vardır. bir de, otomatik driver kuran programlar var bir tanesi "DriverPack Solution"du galiba, onlardan da yararlanabilirsin.

Hocam cevabın için teşekkür ederim, DriverPack Solution çevrimiçi çalışıyor yani bilgisayarı win7'ye çevirdiğimde gerekli driver'ları yüklemediğim için internete bağlanamayacağım o yüzden programın bir yararı olmayacak.  HP'nin kendi sitesinde sadece win8 ve win8.1 yazan driver'lar var.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı
    AlbayHardal bunu yazdı

Hocam cevabın için teşekkür ederim, DriverPack Solution çevrimiçi çalışıyor yani bilgisayarı win7'ye çevirdiğimde gerekli driver'ları yüklemediğim için internete bağlanamayacağım o yüzden programın bir yararı olmayacak.  HP'nin kendi sitesinde sadece win8 ve win8.1 yazan driver'lar var.

Formattan önce torrentten son haliyle güncellenmiş DriverPack Solution iso (5 gb + üzeri) formatında indir ve winrar ile klasöre çıkart sonra formatı at hocam online aratmadan klasörden otomatik olarak driverleri aratabilirsin. Umarım bulursun driverlerini..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Driverpack kullanin sorununuzu cozecektir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    essan bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı
    AlbayHardal bunu yazdı

Formattan önce torrentten son haliyle güncellenmiş DriverPack Solution iso (5 gb + üzeri) formatında indir ve winrar ile klasöre çıkart sonra formatı at hocam online aratmadan klasörden otomatik olarak driverleri aratabilirsin. Umarım bulursun driverlerini..

Bu şekilde deneyeyim, cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

ben 1 defa driver bulucu ile driverları güncellemiştim bilgisayar eşşek gibi ağırlaşmıştı. sebebini anlayamamıştım.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
Toplam Hit: 945 Toplam Mesaj: 7
win8 hp win7 kurtulamadım amk win8inden