Bilgisayar Şarj Yiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

hocalar  normalde usb taktığım zaman telefonu şarz etmesi lazım telefonun lakin benimki tam tersi telefonu takıyorum şarj imgesi çıkıyor fakat şarz azalıyor dolmuyor pc görüyor telefonu ( usb çoğaltıcı var ve wirless usb takılı birtek )

boş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

hocam komik bir durum bende yaşamıştım bilgisayara üç harddisk taktım birde telefon sonra baktım ki telin şarzı bitmiş tahminim bilgisayarın güç kaynağı yeterli gelmiyor ama uzmanlık alanım değil tabiki

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

5v cıkıslarda bir problem var sanırım hocam çok garip bahsettiğin olay :D

hub'u cıkar pilde dene, bir de sarjı tak öyle dene aynı sorunu yapacak mı?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Bilgisayardan şarj ettiğinde, adaptördeki kadar hızlı şarj etmez. Bir de USB çoğaltıcı kullanıyorsanız yeterli enerji gelmediği için bataryayı dolduracak kadar enerji sağlanamıyor olabilir. Çünkü telefon açık iken şarj ederseniz, bataryayı doldurmak için telefonun açıkken kullandığı enerjiden çok daha fazla bir enerjiye ihtiyacınız var. Doğrudan bilgisayar üzerindeki USB girişlerinden birinde şarj etmeyi deneyin.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
Toplam Hit: 1269 Toplam Mesaj: 4