Bilgisayar Tavsiyesi Veya Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Merhaba Arkadaşlar,

Yiutube ta ufak tefek Render işleri ve Oyun amaçlı orta yollu bir PC bakiyorum ...

Bütçe Max : 15.000 / 16.000 TL arasindda ...

Trendyol da güzel kampanya bu PC yi buldum  o fiyat araliginda , bugün Monster İzmir'e gittim onlar satmıyor sadece Trendyol anlasmaliymis , daha doğrusu İ5 o nesil onlarda yokmuş ve mağazadaki PC ler 12.Nesil dolayısıyla 20.000 TL civarindan başlıyor dedi eleman arkadas ...

Bu PC ve bu MARKA bu fiyata alınır mı? Bu fiyat aralığında tavsiyeniz başka marka model olur mu?

https://www.trendyol.com/monster/abra-a5-v16-7-3-intel-core-i5-11400h-16gb-ram-500gb-ssd-4gb-gtx1650-freedos-15-6-fhd-144hz-p-133966690?merchantId=968

Soyle de EXTREM bir durum var , önümüzdeki ay arkadaşım Almanya'ya fuara katılacak , Almanya'da PC fiyatları nasıldır bilmiyorum , öyle bir tavsiye olursa da tecrübeli arkadaşlardan sevinirim

JiggSaw tarafından 10/Şub/23 23:26 tarihinde düzenlenmiştir

İmza YOK !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Biliyorum bütçenin üstünde ama kendini zorlayıp şunu al sonra bana dua edersin.

https://www.amazon.com.tr/dp/B0BH4ZY4SH

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Biliyorum bütçenin üstünde ama kendini zorlayıp şunu al sonra bana dua edersin.

https://www.amazon.com.tr/dp/B0BH4ZY4SH

Hocam cidden çok aşıyor ya , belki 6 yada 7 aydan sonra olsa 25 lere bile çıkardım ama şuanda su sartlarimda Max 16 bile zorlayacak...

Yine de Teşekkürler 🙏🏻

İmza YOK !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

10 12 ye m1 ler var sahibindende oyun oynamayacaksan fiyatina en cok deyecek alet

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    my4 bunu yazdı

10 12 ye m1 ler var sahibindende oyun oynamayacaksan fiyatina en cok deyecek alet

Oyun oynuyorum hocam ya %50  / %50 :)

İmza YOK !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı

Merhaba Arkadaşlar,

Yiutube ta ufak tefek Render işleri ve Oyun amaçlı orta yollu bir PC bakiyorum ...

Bütçe Max : 15.000 / 16.000 TL arasindda ...

Trendyol da güzel kampanya bu PC yi buldum  o fiyat araliginda , bugün Monster İzmir'e gittim onlar satmıyor sadece Trendyol anlasmaliymis , daha doğrusu İ5 o nesil onlarda yokmuş ve mağazadaki PC ler 12.Nesil dolayısıyla 20.000 TL civarindan başlıyor dedi eleman arkadas ...

Bu PC ve bu MARKA bu fiyata alınır mı? Bu fiyat aralığında tavsiyeniz başka marka model olur mu?

https://www.trendyol.com/monster/abra-a5-v16-7-3-intel-core-i5-11400h-16gb-ram-500gb-ssd-4gb-gtx1650-freedos-15-6-fhd-144hz-p-133966690?merchantId=968

Soyle de EXTREM bir durum var , önümüzdeki ay arkadaşım Almanya'ya fuara katılacak , Almanya'da PC fiyatları nasıldır bilmiyorum , öyle bir tavsiye olursa da tecrübeli arkadaşlardan sevinirim

Yok mu bir öneri ya da tavsiye , birazdan bunu sipariş geçeceğim eğer yoksa bir fikir

İmza YOK !!!
Toplam Hit: 721 Toplam Mesaj: 6
pc notebook notebook