folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Bilgisayar Üzerinden Gizli Ses Kaydı Nasıl Mümkün Olabilir?

Bilgisayar Üzerinden Gizli Ses Kaydı Nasıl Mümkün Olabilir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ray52Lewis
    Ray52Lewis's avatar
    Erkek

İçinden çıkmam gereken ve yardımınıza ihtiyacım olan bir konu var.

Bir bilgisayar üzerinden ses kaydı yapmak istiyorum. Kullanıcının haberi olmadan ortamın sesini kaydeden bir program. Mümkünse uzaktan kontrol (start, stop ya da dinleme gibi) ve ag veya internet üzerinden farklı bilgisayara kayıt imkanı sunabilen bir yazılım bulunabilir mi?

Bu konuda bilgi sahipleri var ise ve bilgilendirme, yönlendirme sağlayabilirse sevinirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ray52Lewis bunu yazdı

İçinden çıkmam gereken ve yardımınıza ihtiyacım olan bir konu var.

Bir bilgisayar üzerinden ses kaydı yapmak istiyorum. Kullanıcının haberi olmadan ortamın sesini kaydeden bir program. Mümkünse uzaktan kontrol (start, stop ya da dinleme gibi) ve ag veya internet üzerinden farklı bilgisayara kayıt imkanı sunabilen bir yazılım bulunabilir mi?

Bu konuda bilgi sahipleri var ise ve bilgilendirme, yönlendirme sağlayabilirse sevinirim.

rat

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bilgisayara baglı mikrafon varsa yapabilirsin yoksa olmaz.

rat demişler evet uygun bir ratla mikrafonun dinlemesini yaparsın ama anlık dinleme yaparsın. Kayıt ettirmek istiyorsan özel bir yazılım yazdırıp o kişinin bilgisayarına kayıt ettiriceksin mikrafon harketlerini. 1 hafta sonra gidip flash bellekle alıcaksın 

takılı mikrafon yoksa olmaz 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ray52Lewis
    Ray52Lewis's avatar
    Erkek

Rat için öneri var mı? Flash bellekle vs uğraşmak istiyorum. Kaydı aynı ağ içinde farklı bir cihaza (nas veya local) kaydetmesini istiyorum. Dediğim gibi start stop işlemini de yine farklı bir cihaz üzerinden sağlayan bir sistem.. cihaz laptop olduğu için mikrofon konusunda sıkıntı olacağını sanmıyorum. Bu özelliklerde bir yazılım arayışın var esasen..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Trojan'a niye rat diyonuz la.... Rat'ta -remote access trojan- demekmiş.... Yahu trojan zaten uzaktan kontrolü vermiyor mu ? 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morena
    morena's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    do_som bunu yazdı

bilgisayara baglı mikrafon varsa yapabilirsin yoksa olmaz.

rat demişler evet uygun bir ratla mikrafonun dinlemesini yaparsın ama anlık dinleme yaparsın. Kayıt ettirmek istiyorsan özel bir yazılım yazdırıp o kişinin bilgisayarına kayıt ettiriceksin mikrafon harketlerini. 1 hafta sonra gidip flash bellekle alıcaksın 

takılı mikrafon yoksa olmaz 

Darkcommet ,revenge ratları ile kayıt da alınabiliyor.

Best Quality
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Valla shazam açık olduğu sürece dinliyor benim pc mikrofonunu... Kaydetmiyodur inş :))

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Trojan'a niye rat diyonuz la.... Rat'ta -remote access trojan- demekmiş.... Yahu trojan zaten uzaktan kontrolü vermiyor mu ? 

Rat: Remote Administration Tool, Türkçesi: Uzak yönetim aracı

Trojan: Zararlı kod barındıran yazılım, türkçede truva atı. 

Her trojan uzak yönetim imkanı vermeyebilir, local çalışanları da mevcuttur. 

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
Toplam Hit: 1365 Toplam Mesaj: 8
ses bilgisayar kayıt