folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Bilgisayardan Girilen Kullanıcı Adı Ve Şifreleri Bulmak

Bilgisayardan Girilen Kullanıcı Adı Ve Şifreleri Bulmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek

Cümleten Selamun Aleyküm.

Arkadaşlar merhaba.

Uzun zamandır aradığım bir sistemi yurt dışından bir arkadaşın sattığını öğrendim. Arkadaşla iletişime geçtik. Kendisi team wiewer ile bağlanıp sistemi gösterebileceğini söyledi. Kendisine team wiewer bilgilerimizi verdik ve arkadaş bağlandı. İnternet sitesine girdi ve kullanıcı adı şifre bölümünü kendisi doldurdu. Siteye bu sayede giriş yapmış olduk. Kısa bir süre sonra sistemi kapattı. Şimdi devamını istiyorsanız ücret ödeyin diyor. Bende güvenemediğim için ödeme konusunda tereddürlerim var. O arkadaşın girmiş olduğu kullanıcı adı ve şifreyi nasıl bulabiliriz acaba? Bunun bir yolu varmıdır?

Saygılarımla

Bizi bilen bilir, bilmeyen kendi gibi bilir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    asi_kan84 bunu yazdı

Cümleten Selamun Aleyküm.

Arkadaşlar merhaba.

Uzun zamandır aradığım bir sistemi yurt dışından bir arkadaşın sattığını öğrendim. Arkadaşla iletişime geçtik. Kendisi team wiewer ile bağlanıp sistemi gösterebileceğini söyledi. Kendisine team wiewer bilgilerimizi verdik ve arkadaş bağlandı. İnternet sitesine girdi ve kullanıcı adı şifre bölümünü kendisi doldurdu. Siteye bu sayede giriş yapmış olduk. Kısa bir süre sonra sistemi kapattı. Şimdi devamını istiyorsanız ücret ödeyin diyor. Bende güvenemediğim için ödeme konusunda tereddürlerim var. O arkadaşın girmiş olduğu kullanıcı adı ve şifreyi nasıl bulabiliriz acaba? Bunun bir yolu varmıdır?

Saygılarımla

oturum açarken şifreyi kaydet demediyse kaydetmez  

kaydettise chrome da ayarlarda şifreleri yönet bölümünde vardır.

kişi pc nize girmedne bi keylogger koyup kendi pc nize kaydetseydiniz aslında.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

Pcye keylogger fakan kur tekrar iletişime geç aöa farklı bir isimle :)

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek

O aklıma geldi fakat keylogger buldum kurdum bu seferde bilgisayar kasıldı acayip yavaşladı birde o adam bağlanırsa o zaman durur bilgisayar

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

güvenmediğiniz kişilerle iş yapmayın.

aynısını biri size karşı yapsa ne düşünürsünüz hocam?

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek

Kolay kurulabilen ve güzel çalışan keylogger bilgisi verebilir misiniz?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek

Kolay kurulabilen ve güzel çalışan keylogger bilgisi verebilir misiniz?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

ahahah abi kendi çıkarın olunca iş adamın şifresini çalmaya gelince konuya allah gelmemiş bi türlü :D

adam girip göstermiş istiyorsan ödeme yapacaksın demiş , problem neresinde , illa adamı çırpacak mısın

007 keylogger ile çalabilirsin adamın kullanıcı adı şifresini 

baristbt tarafından 21/Nis/17 10:53 tarihinde düzenlenmiştir

http://www.leyladansonra.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

ahahah abi kendi çıkarın olunca iş adamın şifresini çalmaya gelince konuya allah gelmemiş bi türlü :D

adam girip göstermiş istiyorsan ödeme yapacaksın demiş , problem neresinde , illa adamı çırpacak mısın

Benim bu işlemi neden ne amaçla istediğimi biliyor musunuz? Hayır ama yanlış anlaşılmaktansa açıklayayım.

Arkadşar bu öğrenmek istediğim ürün, yazılım vs her ne ise benim için çok önemli ve bu ürün yüzünden 800 tl 2 ay içinde dolandırıldım. Bu ürünü sabit ıp ile kullanabiliyorsunuz. O uzaktan bağlanıp kullanıcı hesabı açan arkadaş ile hala görüşmekteyim. Eğer o işi yapabilir  çalıştığından emin olursam arkadaşın zaten parasyını ödeyeceğim. Para ödemeyecek biri olsaydım ya da milletin parasında pulunda gözümüz olsa idi o zaman icloud adlı konumda bas bas işlemirin ücretini iş bitiminde alıyorum demezdim. Diyeceğim şu dur; o işi yapan kişiler ya da o işi yaptığını söyleyen dolandırıcılar fake internet sayfaları hazırlayıp kullanıcılara gösterip paralarını yiyorlar. Bende böyle bir durumlar karşı karşya kalmak istemediğim için istemiştim. Hem art niyetli olsam sessiz sakin işimi halletmeye çalışırdırm. Hamd olsun yaptığımız şeylerin farkındayız.

Saygılarımla

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

007 keylogger ile çalabilirsin adamın kullanıcı adı şifresini 

Eğer sen uzaktan adam bağlanınca güvenebilirsin diyorsan adamla seni tanıştırayım o ürünü sen ondan satın al bende 1000 tl fazla para verip senden alacağım. Tamam diyorsan özelden konuşalım.

Toplam Hit: 2899 Toplam Mesaj: 10
team wiewer uzaktan bağlantı