Bilgisayardan Rehber Ve Mesaj Yönetimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek

Hocalarım şimdi Galaxy Grand Prime duos telefon kullanıyorum çok lazım oluyo telefondan toplu olarak mesaj atma biraz zor oluyo artık. Telefonu bilgisayara bağlayıp, rehberi bilgisayara atıp mesaj yönetimini buradan yapmak istiyorum samsung pc studio ile beceremedim bu işi... bildiğiniz bi program ve kullanımı hakkında yardım istiyorum.

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Toplu mesajı bilmem de airdroid var :D Olmadı telefonunun rehberini csv olarak kaydet pc de de toplu sms programlarıyla falan gönder 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Airdroid  yönetim için mükemmel ama toplu mesaj dersen forumda arat bilsoft un bi yazılımı  var onla yaparsın ama oda 3g  modem le çalışıyordu sanırım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek

bi araştırmak lazım hocam teşekkür ediyorum :) 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sidesync. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1048 Toplam Mesaj: 5
mesaj duos bağlantı rehber