Bilgisayarımla İlgili Bir Sorunum Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webmaster61
    Webmaster61's avatar
    Erkek

s.a arkadaslar...arkdaslar ben bilgisayarımda oturuyodum herzamanki gibi ondan sonra bilgisayar dondu her zamanki gibi bende restart attım ondan sonra bide baqtım bilgisayar administrator da acılmıs masaustunde hiçbişi yok...sonra baqtım ev teleefonuda gitmiş kafayı yedim bi sure sonra telefonu hallettim amaaaa.......bilgisayara hiçbişe yapamadım..bilgisayarımdan document and settingsten kendi kullanıcıma giriyorum ama ERİŞİM ENGELLENDİ dio serrefsiz...virus tarafından carpıldııımı dusunuyorum :S yardım edersiniz cok makbule gecersiniz :) yardımlarınız için ALLAH simdiden razı olsun

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    refugee
    refugee's avatar
    Erkek

task managera girebiliyonmu bi dene bakalım.. eger admin iken oraya da giremiyosan adını hatırlamadığım bi spyware yapar bunu..

yoksa başka şeyler denemek gerek..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

windowsun kurulduğu harddisk > windows > repair içindeki dosyaları alıyoruz

windowsun kurulduğu harddisk > windows >  system 32 > config  içindeki dosyalarla deiştiriyoruz

baktık olmadı mı haydaa diyoruz başa dönüyoruz windowsun kurulduğu harddisk e giriyoruz

system volume information adı klasörü buluyoruz bi şekilde bu klasör içindeki klasör isimlerine bakıyoz bize en yakın tarihteki klasöre giriyoz...(yeter)

ordan bizim sonu system,software bilmemneyle biten şeyler bulup başındakileri siliyoz sadece software , system gibi kısımları kalıyor sonra tekrar windows >  system 32 > config e bu dosyaları kopyalıyoz

vee eski sistemimiz kapak gibi yerine oturuyor

şimdiden teşekkürler saygılar zaten neti bırakıyom hadi eyvallah

Zimbabwe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bsafak
    bsafak's avatar
    Erkek
    Kardeş başlat>çalıştır>msconfig>başlangıç oradakilerin hepsini devre dışı bırak yeniden başlat ama sadece nod32'i çalıştır bunun olacağını sanmıyorum  kolay yolu format:
Toplam Hit: 11577 Toplam Mesaj: 4