folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bilgiye İhtiyac

Bilgiye İhtiyac

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akdenizlili3701
    akdenizlili3701's avatar
    Erkek
    ya hocalar  benim modemimi kuran bilgisayarcı modem dahil sifre ttnet adresim hepsini not aldı bunu neden yapmıstır? kendi is yerinden benim adresime girip baska isler yapabilirmi? eger yaparsa! bunu onlemenin yolu varmı??

bilgisayarım var ama interneti sizin gibi ii bilemiyorum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    sanmıyorum

///______________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

O adamın ne bok yiyeceği belli olmaz. Bizim sınıftan bir bayan arkadasa da modem kuran herif kızın pc sine radmin kurmus, resimlerini çalıyormus.

ttnet şifreni değiştir 

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akdenizlili3701
    akdenizlili3701's avatar
    Erkek

ya adamın kafasının etini yedim acele kur acele kur diye adam kafasını yedim bıktı benden. ucretsiz kurdu acısını cıkarmasın sonra. aha yandık

burada hocanın biri sifre degistirmeyi tavsiye etmedi ama napacaz?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

ya yok bısey yapmaz ısı gucu yok mılletlemı ugrascak benım abımde bır tanıdıgın pc sınde sorun varsa bakmak ıcın gıttıgınde oda not alıyo ole seylerı hatta ajandası bazen benım elımde kalıyo bu kadar senedır bı kere bıle sıfrelerı kurcalamadım notlara bakıp yaramazlık yapmadım yanı

bısey olmaz ama ıcını rahatlatmak ıcın degıstır ıstersen

mimi " yim ben ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Alabilir.

Sen bir sorun yaşadığın zaman yada modeme ayar yapılması gerektiği zaman uzaktan bağlanıp ayarlarını yapar modem şifresi bu yüzden lazım.

Yanlız bana sorarsan ben hiçbirzaman snmp (Simple Network Management Protocol) açık olmasını önermem. Uzaktan ip'in ile localinde bir ip ye dmz açmış oluyorsun. Yani locale virtual server oluşturup port tanımlıyorsunki bir nebi localine erişim veriyorsun demektir. Bu yüzden sakıncalı.

TTnet şifrene gelincede senden başka kimse giremez korkma. Türk telekom şifrelerim o bölgedeki port ile tanımlar. Hiçbir şekilde bir başkasının şifresiyle tanımlanmış portlar haricinde erişim yapamazsın. En son smile da port tanımlaması yoktu şimdi durumu nedir bilmiyorum ayar çektilermi

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akdenizlili3701
    akdenizlili3701's avatar
    Erkek
    ruhkanseri bunu yazdı:
    -------------------------

bısey olmaz ama! ıcını rahatlatmak ıcın degıstır ıstersen

-----------------------------

ruh kanseri ole bi cumle kuruyonki asagı tukursen sakal yukarı tukursen bıyık :))

duz tukursen ustune gelecek !!

eywalah yinede bakalım zaman ne gosterecek..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akdenizlili3701
    akdenizlili3701's avatar
    Erkek

8 m m Simple Network Management Protocol nasıl kapalı duruma getirecem? bende cok internet zayıf.

buraya tahribat.com un ilk uyelerinden bi arkadasın sayesinde aranıza katıldım.

kendide baska sehirde ikamet ediyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Modeminin marka ve modelini söylermisin

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    bendede bok gibi ttnet sifreleri var amk 256 var sınırsız var  kurgudum müşterilerinkini not alıyom ama  bugüne kadar hiç birine girmedim denemek maksatıyla bile olsa yapmadım yapmam.ama her insan bir olmaz hacı adams sikinin keyfine girer aq.Sen emirreisin dedigi gibi yap sifreni değiştir.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

adsl başvuru yerleri şifreyle doğru fazla canını sıkma google kota bilgisi yaz ilk satırda gir bilgilerini şifremi değiştirden değiştir tamamdır

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 1336 Toplam Mesaj: 11