folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bilişim Kursu İçin Donanım Alınacak

Bilişim Kursu İçin Donanım Alınacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar.

İlçemizde yer alan sosyal yaşam merkezine bilişim kursu açıyoruz.

Bilişim kursu için gerekli bilgisayar, alet edevat, server, akıllı tahta vs hertürlü araç gereç alınacak.

Bütçe yok. Gereken herşey alınacak.

Konularda uzman teknik arkadaşlardan bilişim kursunda bulunması gereken ürünler için ve alınacak bilgisayar özellikleri için yardım bekliyorum.

manhyak tarafından 21/Şub/22 20:47 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Buraya alınacakların listesini yazıyorum.

- Bilgisayar

Özellikler;

-Bilgisayar masa ve sandalyesi

-Akıllı Tahta

manhyak tarafından 21/Şub/22 21:11 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Bilişim kursu derken ?

Yani bu kursta neler öğretilmesi planlanıyor ?

Yani basit HTML kursu ile Video İşleme kursunun bilgisayar ihtiyaçları farklıdır.

Bu yüzden iletinizi biraz detaylandırırsanız iyi olur...

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Server - Storage - Nas - DesktopPc - LaptopPC - Worksatation - GPU - RAM ecc vs. - Switch - Router - Firewall - EthCard - Fiber 10G/40G EthCard - RaidCard - Sas Disk - SSD / m2SSD - HDD - SataCard - - Cat5-6-7-8 Kablo - Kablo Tester - Bili bili- Single - Multi Mode Fiber Kablo Multide OM3-OM4 etc. - Fiber Kablo Test için laser - PunchDown - Yankeski - RJ45 - RJ45 Pense - Fiber Patchpanel - Cat6 Patchpanel - Füzyon Kaynak Cihazı ve sarf malzemeleri -  1D - 2D Barkod Okuyucu- A3 - A4 - Barkod Printer Toner - Kartuş - 32U Kabin - İp Santral - Analog Santral - İP Telefon - Analog Telefon -rs232 - 485 vs. kablo ve converter - Line - Online UPS 3KvA++ - DVR - NVR - 1G - 10G - 40G SFP (Eski adıyla cibik) - SC - LC - SC-SC-LC-LC Patch Kablo - Cat Patch Kablo - AccessPoint - RadioLink - FiberToCat MediaConverter - Bullet Kamera - Dome Kamera - SpeedDome Kamera - FishEye Kamera - Termal Kamera - Galvanizli boru (burası çokomelli :D) - Spiral Boru - Kablo kanalı - Data Prizler - Keystone - Ez tipi RJ45 -  External HDD - Dijital foto makine - DSLR Makine - Envai çeşit lensler - Uydu cihazları - Monitörler - Tvler - HDMI - VGA - DP vb. kablolar - VideoWall - Raspberry - Arduino - PLC . . .

yoruldum şimdlik aklıma gelen bunlar. TR de bilişimci demek herbokolog demek. Bunlar donanım kısımları, bunların bir de configurasyonları var tabi . . .

edit: kullanmadığım hiçbirşeyi yazmadım (40 ve 100G olayı ve cat8 hariç)

dcpromo tarafından 21/Şub/22 22:21 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    dcpromo bunu yazdı

Server - Storage - Nas - DesktopPc - LaptopPC - Worksatation - GPU - RAM ecc vs. - Switch - Router - Firewall - EthCard - Fiber 10G/40G EthCard - RaidCard - Sas Disk - SSD / m2SSD - HDD - SataCard - - Cat5-6-7-8 Kablo - Kablo Tester - Bili bili- Single - Multi Mode Fiber Kablo Multide OM3-OM4 etc. - Fiber Kablo Test için laser - PunchDown - Yankeski - RJ45 - RJ45 Pense - Fiber Patchpanel - Cat6 Patchpanel - Füzyon Kaynak Cihazı ve sarf malzemeleri -  1D - 2D Barkod Okuyucu- A3 - A4 - Barkod Printer Toner - Kartuş - 32U Kabin - İp Santral - Analog Santral - İP Telefon - Analog Telefon -rs232 - 485 vs. kablo ve converter - Line - Online UPS 3KvA++ - DVR - NVR - 1G - 10G - 40G SFP (Eski adıyla cibik) - SC - LC - SC-SC-LC-LC Patch Kablo - Cat Patch Kablo - AccessPoint - RadioLink - FiberToCat MediaConverter - Bullet Kamera - Dome Kamera - SpeedDome Kamera - FishEye Kamera - Termal Kamera - Galvanizli boru (burası çokomelli :D) - Spiral Boru - Kablo kanalı - Data Prizler - Keystone - Ez tipi RJ45 -  External HDD - Dijital foto makine - DSLR Makine - Envai çeşit lensler - Uydu cihazları - Monitörler - Tvler - HDMI - VGA - DP vb. kablolar - VideoWall - Raspberry - Arduino - PLC . . .

yoruldum şimdlik aklıma gelen bunlar. TR de bilişimci demek herbokolog demek. Bunlar donanım kısımları, bunların bir de configurasyonları var tabi . . .

edit: kullanmadığım hiçbirşeyi yazmadım (40 ve 100G olayı ve cat8 hariç)

iyimiş

daha önceden haber verseydin 2 tane bilgisayar masası verdim sağa sola

Toplam Hit: 479 Toplam Mesaj: 5
bilişim kursu