folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bilsa Yazılım?

Bilsa Yazılım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_dabbe
    by_dabbe's avatar
    Erkek
    sa hacılar bana bilsa(okul veya lise programı) okul yönetim programı lazım varmi sağlam bir link?

Uygun Fiyatlara Profesyonel Web xhtmlkod@hotmail.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek
    çok berbat bi program..lisede müdür yrd.nin odaya gizlice sızmayı başarmış ama bu ibne proyu nası yaptılarsa devamsızlığı düşüremeden hüsranla cıkmıştık :S

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_dabbe
    by_dabbe's avatar
    Erkek
    hocambiz bu programı bir yerden download edemezmiyiz?

Uygun Fiyatlara Profesyonel Web xhtmlkod@hotmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek
    bulsan bile kodları olmadan çalıştıramazsın ben bi aralar  çok kasmıştım yok okul kodu yok şu yok bu öğretmen şifresi yok bilmemne puff uzun iş onu yerine bi trojanla müdürün bilgisayarına yada öğretmenler odadsındaki bi bilgisayara bağlan akşam evden düzelt notları :/

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

BilimAdami bunu yazdı:
    -----------------------------
    bulsan bile kodları olmadan çalıştıramazsın ben bi aralar  çok kasmıştım yok okul kodu yok şu yok bu öğretmen şifresi yok bilmemne puff uzun iş onu yerine bi trojanla müdürün bilgisayarına yada öğretmenler odadsındaki bi bilgisayara bağlan akşam evden düzelt notları :/

aynn bulsanda bi işe yaramaz 

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek
    programı bulsan bile çalıştıramazsız(kurulumu epey bi karmaşık). hadi çalıştırdın devamsızlıkları düzeltemezsin(devamsızlık ekleme bölümüne uzaktan bağlantı erişim seçeneği yok). nerden biliyon dersen lise boyunca okulun bütün notlarını ve devamsızlıklarını ben girdim :)  en güzel yöntem pc ye trojan yerleştirip akşam trojanla uzaktan bağlantı kurup keylogger dan aldığın şifrelerle giriş yapmak ;)

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

darkness_izmir bunu yazdı:
    çok berbat bi program..lisede müdür yrd.nin odaya gizlice sızmayı başarmış ama bu ibne proyu nası yaptılarsa devamsızlığı düşüremeden hüsranla cıkmıştık :S

alla alla nasıl bulamadınız ya biz o basit program sayesinde nerden baksanız 20-30 gün devamsızlık düşmüşüzdür SilenC3'la beraber hatta kapıdaki nöbetcilerinkinide  düşürürdük konuşmasınlar diye :D 

www.yesilgrow.com - Growshop
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=bilsa&folderid=78796

Cigu bigule :(
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

evinizde çalıştıra bilirsiniz fakat

Bilsa cd lerini okuldan almanız
    Kurulumm talimatlarını almanız terminal merminal kuruluyo çünküm
    sonradanda bilsayı arayıp o okula özel kodu istemeniz (Bunu sadece kendi elemanlarına viriolar)
    ondan sonacıma şifreyide öğrenip güle güle kullanırsınız

fakat

NOT DÜZELTİMİ İÇİN = %98 İMKANSIZ terimini kullanayım çünküm bilsaya notlar girilir daha sonra tekrar doru girilip girilmediği kontrol edilir daha sonra not fişleri çıkar not fişleri çıkarken tüm bilsa yüklü pc lerde bilsa kapatılır ve program açılamaz pozisyonda tek yazıcı not fişlerini basar not fişleri çıkar hojalar tekrar kontrol eder ve doğru ise hemen karne basımına geçilir yanlışlık varsa hocalar gider düzeltir karneler basılırken program çalıştırılamaz.

Devamsızlık DURUMU = Düzeltile bilinir imkansız değil fakat üç aşşa beş yukarı dewamsızlıktan kaldıyssanız hojalar zaten sizi sizden ii biliolardır düzeltmeniz hemen göze bata bilir ama 1 gün 1,5 9 gün falansa düzelte bilirsiniz helede hocaların çok tikat etmediği biriyseniz bide okul mevcudunuzda bunda etkili ama bu dewamsızlık olayına uzaktan erişim dawası olmadığı içün öğlen yemeği saatleri gibi uzun tenefüslerde güzel bi sosyal mğhendislik olayı ile sorunu çöze bilirsiniz mesela büyük bi kavga çıukartın herkes ders saati tenefüs bitişi kavgayı izlemek içinde bahçeye çıksın okul bi uçtan bi uca yürüsün kavga görcvez die kavga eden elemanlarda uzatsın azcık o arada içerde oluşan grup hojaları galeyane getirir (3-5 kız ağlaşarak) hocam ali ahmet mehmet çok fena kavga ediyolar hocam birbirlerini yaralıcaklar gözyaşları gırla tabi önce müdür yada müdür yardırmcıları hangisi müsaitse odası işte ondan sonra öğretmenler odasına aynı grup gitsin çünkü odaya başka hoja gelebilir hatta mdürün toplantıya gitttiği bi günü seçin sabahtan sorun müdür beyinizi yok derseler ne zmana gelir die sorun ona göre programlayın kendiinizi

birde kendi okulunuzun süreç ve reflekslerini ii gözlemleyin :D

tahribat.com a can feda
Toplam Hit: 3524 Toplam Mesaj: 9