folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Bing 08.02.2023 07:00 İtibariyle Yeni Yapay Zekası İle Arama Motorunu Entegre Şekilde Çalıştırmaya Başladı.

Bing 08.02.2023 07:00 İtibariyle Yeni Yapay Zekası İle Arama Motorunu Entegre Şekilde Çalıştırmaya Başladı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Eğer google önünü almaz ise bugün google için kötü bir dönüm noktası olabilir zira bing 160 dilde 4 matematik motorunda ve 16 yazılım dilinde ms yapay zekasını kullanmaya başladı entegrasyon bitti oturum açarak bingde düzenli cümle kurarak arama yapın. Örneğin zart üniversitesinde zurt bölümünde zavazingo bölümünde öğrenciyim, bana hede hödü zart da zart dozurt da dozurt konusunda kaynak getirir misin diye yazın. kaynak sınırı ile çalışıyormuş lakin güzel sonuçlar döndürüyor. şimdi bu aramayı bing de ve google da yapın mukayese sonuçlarınızı yazın. ben giriş aşaması için beğendiğimi söyleyebilirim.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caagroup
    caagroup's avatar
    Erkek

Bir defa arama yaptıktan sonra her harfe dokunduğumda harfi yazıp combobox/search bar kapanıp, focus kaybediyor doğal olarak klavye gizleniyor.... ve istediğim kalitede sonuç alamadım - android Chrome.

Edit : Android opera'da bu sorunu yaşamadım.

caagroup tarafından 08/Şub/23 05:09 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

bing you.com'dan arak yapmis.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Arkaplanda google api ile çekiyor olabilir mi? tasarım aynı gözüküyor bende..

---

kendimizi tanıtmak ve rica etmek zorunda mıyız? :)

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aykanksk35
    aykanksk35's avatar
    Erkek

Free servis için daha çok fırın pide yemesi gerek,

Dikkat çekme ve yönlendirme ile beraber bilgi toplama amaçlı olmalı yoksa bu zamana kadar server makineleri dışında bing kullanan görmedim.

Belki buradan vururlar belli mi olur :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Miczozort tan bir cacık olmaz.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

Quora poe die bir uygulama cikardi ai seklinde onu kullaniyom bende alt barda 4 lunun ortasinda . Hem birsey aradiginda internette yemiyor . Artik google kullanmam muhtemelen app baya iyi 2021 e kadar sonuclar var

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

edge browser'a mahkum olmak istemeyenler için chrome ve chrome tabanlı tarayıcılara eklenti : 

https://chrome.google.com/webstore/detail/bing-chat-for-all-browser/jofbglonpbndadajbafmmaklbfbkggpo

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Miczozort tan bir cacık olmaz.

Bu firma Olmasa şu anki dünya sikkkim gibi olurdu

Kurtlar tasma takmaz....