folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Bir Donanımı Tamamen Kaldırmak?

Bir Donanımı Tamamen Kaldırmak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek
    Dizüstü bilgisayarın ethernet kartının sürücüsünü kaldırmak ve bir daha "kendi kendine yüklenmesini" engellemek istiyorum. Ne yapmam lazım?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

Bilisayarım'a sağ tıkla - Donanım-Aygıt yöneticisi - Ağ bağdaştırıcıları - Ethernet'e sağ tıkla - Özellikler - Sürücü - Kaldır

Sonra baştan yükle.

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek
    Hybris bunu yazdı:
    -----------------------------

Bilisayarım'a sağ tıkla - Donanım-Aygıt yöneticisi - Ağ bağdaştırıcıları - Ethernet'e sağ tıkla - Özellikler - Sürücü - Kaldır

Sonra baştan yükle.

-----------------------------.

yav baştan yüklemiycem kaldıracam öyle kalacak onu soruyorum.

arkadaş banlandı 3 gün. başka biri yardım pelese...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

setup ayarlarına girip on board device ayarlarını bulup on board ethernet i disable yapıp kaydedit çıkarsın biosun default olana kadar bi daha o aygıtı görmezsin.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfman1979
    wolfman1979's avatar
    Erkek
    my drivers programı ile  pc den tamamen istenmeyen sürücüyü kaldırabilirsin. google dan bulabilirsin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

ya benim de şöyle bir sorunum var:

Formattan sonra pcnin programlarını, driverlerini felan kurarken ekran kartımın driverini yanlış yüklemişim. Yani benim karta uymayan başka bi versiyon driver yüklemişim. Şimdi doğrusu var bende. Ama o yanlış yükledğimi program ekle/kaldırdan kaldırıp yenisini kurunca olmuyo. Tam düzelmiyo yani o keskinlikler felan. Çözünürlük ayarların yapıyom ama yok. Tamamen nasıl kaldıracam. Böyle tamamen kalkacak ak, sonra doğrusunu kurup rahat edecem ?

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

başlat > çalıştır

inf yazıp enter

çıkan inf dosyalarından hangi sürücüyü kaldırmak istiyorsan muhetemelen bir yada iki tana.inf dir içerisine girip yazılımından kontrol edebilirsin.karta ait inf leri silersen (restart) kartının driveri hiç yüklenmemiş olur

eğer tamamen durutmak istiyorsan biostann disable etmelisin arkadaşta biosu soylemiş zaten

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 3737 Toplam Mesaj: 7