Bir El Atsanız...Chrome Hata

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msttr
    msttr's avatar
    Erkek

Chrome güncellemeden önce TIKLA

Chrome güncellemeden sonra TIKLA gmail vs yok... TIKLA-2 gelişmiş arama seçeneği yok...youtube ıdm eklentiside aktif olmuyor...

Chrome Revo Uninstaller ile kaldırıp ccleaner ile sistemi temizledim...w10 s.güncellemeleri yaptım. %TEMP% dosyalarını sildim... tekrar yüklememe rağmen aynı hatayı almaktayım... sorunun kaynağını çözemedim, yardımcı olur musunuz?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Az bekle Chrome bende de sorunlu şu an, youtube de user isimlerini ve mesajlarını karıştırıyor, Kendi adımın altında başkasının mesajlarını okuyorum.. ayrıca başka konuların mesajlarıda başka konularda karışmış. ilk defa böyle bir şey görüyorum, Allahtan Tahribatta böyle bir şey yok.. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msttr
    msttr's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Az bekle Chrome bende de sorunlu şu an, youtube de user isimlerini ve mesajlarını karıştırıyor, Kendi adımın altında başkasının mesajlarını okuyorum.. ayrıca başka konuların mesajlarıda başka konularda karışmış. ilk defa böyle bir şey görüyorum, Allahtan Tahribatta böyle bir şey yok.. :)

sorunun kaynağı Http://127.0.0.1:8080/proxy.pac virus 

Bu şekilde sorunla karşılaşan arkadaşlar çözüm;başta Malwarebytes ile sistemi taratıp daha sonra FRST, Junkware Removal Tool (JRT) ,AdwCleaner sistemi temizleyerek sorunu çözdüm.  

Toplam Hit: 1423 Toplam Mesaj: 3
chrome hata chrome eklenti chrome hata