folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bir İlacın Sigortalı Fiyatını Nasıl Ögrenebilirim ?

Bir İlacın Sigortalı Fiyatını Nasıl Ögrenebilirim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

merhaba arkadaşlar ilacı yazarsam silerlermi konuyu bilmiyorum fakat yazıcam yasaksa sadece ilacın ismini kaldırsın modlara rica ediyorum.

modiodal ilacını ortopedi bölümünde yazdırsam sigorta karsılarmı ? 

100 mg liği 65 lira

200 lüğü 130 tl 

nekadara düşüyo sigortayla teşekkürler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

modiodal kaldırıldı yerine modiwake piyasaya sürüldü. 120 TL yerine 24 TL + muayene + reçete ile 35 TL gibi birşey ödersin ben psikiyatriste sürekli yazdırıyorum ama sorun uymamak ve uyku yerine çalımaksa yanına birde ritalin almalısın cunku 3-4 gün sonra mala bağlamaya başlıyorsun :) 

Edit: Ayrıca Uzman Aile Hekimleri ve Psikiyatristlerin yazdıkları karşılanır ve işleme alınır modiwake ve ritalinde. SUT değişti artık her doktora yazdıramıyorsun.

sRcN tarafından 29/Oca/17 15:29 tarihinde düzenlenmiştir

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

modiodal kaldırıldı yerine modiwake piyasaya sürüldü. 120 TL yerine 24 TL + muayene + reçete ile 35 TL gibi birşey ödersin ben psikiyatriste sürekli yazdırıyorum ama sorun uymamak ve uyku yerine çalımaksa yanına birde ritalin almalısın cunku 3-4 gün sonra mala bağlamaya başlıyorsun :) 

Edit: Ayrıca Uzman Aile Hekimleri ve Psikiyatristlerin yazdıkları karşılanır ve işleme alınır modiwake ve ritalinde. SUT değişti artık her doktora yazdıramıyorsun.

hocam bende fibromiyaji var agır ilac kullanıyorum  gece calısırken zorlanıyorum o yüzden uykum geliyo cok. o yüzden yazdırıcam.  dahiliyeye yazdırsak olurmu ? baya bir fiyat düşüyomus ben zaten haftaya ortapediye gidicem  ordaki herif yazarsa sigorta karsılamaz sanırım ?  dahiliye karsılarsa 15 lira muayne parası verip yazdırırım olmazmı ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

SUT' a tam hakim değilim ancak sadece uzman aile hekimleri ve psikiyatristlerin yazabildiği aklımda kalmış ki her gün SUT değişiyor en güzeli eczaneye sorarak öğrenmek onlar kadar iyi SUT takibi yapan yok :) 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

SUT' a tam hakim değilim ancak sadece uzman aile hekimleri ve psikiyatristlerin yazabildiği aklımda kalmış ki her gün SUT değişiyor en güzeli eczaneye sorarak öğrenmek onlar kadar iyi SUT takibi yapan yok :) 

sut neymişki amk bintane ıvır zıvır cıkardılar ya  

sağol hocam yinede yardımın için gidip sorayım ben 

uzman aile hekimi derken  benim şuan var olan aile hekimine gitsem yazamazmı ? 

yoksa orda bunlardanda üst birimi var ?