Bir Konuda Sizlere Danışacağım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    atat
    atat's avatar
    Erkek

Arkadaşlar konuyu açacak yer bulamadım. Mevzu aşk ama içerik aşk değil nebilim. Kendimce en uygun burasını buldum.

Şimdi siz bir kızı seviyorsunuz bunu ona açıkladınız. Aranız iyi. Kızı ama gerçekten çok seviyorsunuz. Ama kızın önceki sevgilisiyle bi kaç problemi var ve bu yuzden size ewet diyemiyor. Kızın problemi ise eski sevgilisiyle tekrar birlikte olmak yada tamamen bitirecekler. Kız ile eski sevgili çımıyor yanlış anamayın. Yani kız hala onu seviyor barışırlarsa devam edecekler. ama olmadı tamamıyla her şey bitecek. Ve bu muhabbeti bende biliyorum. Kız bana beklememi söyledi. Yani durum şöyle. Kız eğer eski sevgiliyle barışırsa devam bna elveda. tamamıyla biterse bana yoğunlaşcak. ben böyle bir durumdayım. Durumum alternatif futbolcu konumunda. O olmazsa sen oynacaksın diyor kısaca bana. Ne yapayım ne edeyim. Çokta seviyorum...

eski bir dost mu aradınız?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Çocuğa araba çarpsın :)

Beklemekten başka yapacak neyın var ki.

Hem hadi diyelim onunla barışmadılar sana yoğunlaştı. Ne hayır gelecek ki ondan seni sevecekmı hep içini kemiren bişeyler olacak. Demesi kolay biliyorum ama boşver sen

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    kusura bakmada kızla çıktın diyelim kızın sevdigi çocuk geldi kusura bakma ben bir hata yaptım barışalım dedi kız seni terk etmicekmi sanıyorsun?Bunun haricinde kız senle çıktı devam ediyor sonra başkası çıktıgında ne kadar güvenebilirsin.Yani bu kusura bakmada çok aptalca birşeydir aşık oldugum olmazsa sen olursun....Demekki senin yerinde başkası olsada olurmuş

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek
    Senin sevdiğin kadar senide seveni bulman lazım.. ne kadar seversen sev kimseye alternatif olma ! o olmazsa sen olcan diye bişi yok ya sensin ya hiç !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek
    ya bu nasıl bir duruştur hocam. kız resmen sana yedek muhabbeti yapıyor bide yüzüne söylüyor ve sen hala seviyorum ölüyorum ayaklarındasın. seni istemeyi seni oyalayanı sen hiç isteme bence.

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kill_die
    kill_die's avatar
    Erkek

Unutmaya baslasan iyi olur dostum yedeklerdesinn..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek
    öyle şey mi olur kardeşim o olmazsa sensin böyle aşk mı olur hiç ilk defa duyuyorum bence sağlıklı bi ilişki olmaz sizinki olsa bile
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    atat kızların hep yaptığı şeydir busen vazgeç bu sevdadan bende aklında hep başkası olacak bir kızla nasıl çıkabilirsin sen çıktığını zannedersin öyle çok seven kız sende hep o çocuğu görecektir bence kızseni seviyorsa sana bekle demezdi değil mi kız seni sevmiyor am abekle diyerek yedekleme yapıyor eski lavuk barışmassa gel buraya diyecek sana boşta kalmamak için  bence sakın böyle şey yapma sen seni gerçektende seven bir kızlaçık onu sev başkasını seveni değil o kız bitirdim desede bitmez sana diyeyim uzun bir zaman geçecek ki anca öyle fazla bağlanma kıza benim tavsiyem bu dediklerim üzerine sorun varsa buyur cevaplıyım

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Master
    Master's avatar
    Erkek

Zor işler bunlar hoca. Allah kolaylık versin. Ancak sen sen ol;

" kimseye kendinden daha fazla değer verip kendini ezme "

Genç iken vakti zamanında ben senin durumuna düşmüştüm (ruh gençliği yaşımız genç :) ) ne kadar kasvetli ve çıkmaz sokaklı bir durum olduğunu iyi bilirim.

Bilgi güçtür, düşmanını barışa zorlar.
Toplam Hit: 1409 Toplam Mesaj: 9