folder Tahribat.com Forumları
linefolder Python
linefolder Bir Ödev Hk. Yardım

Bir Ödev Hk. Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Çok yakın bir arkadaşımın kardeşinden istedikleri bir ödev için arkadaşım benden yardım istedi fakat django ile alakalı bir tecrübem olmadığından dolayı siz değerli müritlerden yardım istemek aklıma geldi. Sizin için çerez niyetine bir ödev fakat onun için zor olsa gerek. Belirli bir aşamaya gelinmesi bile yeterli olabilirmiş. Pazartesi teslim etmesi gerekmekteymiş. Yardımlarınız çok değerli olacaktır, şimdiden çok teşekkür ederim.

https://dosya.co/qhupo8h79e9t/Ödev.docx.html

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek

Up

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek

Yok mu yardımcı olabilecek biri ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Kimse yazmamış ben yazayım bari :) 

Hocam ödev bitiminden 1-2 gün önce, ödevi yaptıracak birilerini arama sorumsuzluğu olan birine pek kimse yardım etmez.

Hoca muhtemelen en az 1 hafta süre vermiştir. O sürede rahatça öğrenip yapabilirdi. Hadi bu ödev yapıldı.? Bir sonraki ödev için uğraşır mı o kişi? 

O yüzden böylelerin eksi not alması hatta dersten kalması iyidir. Hem hak etmiyor hem de öğrenmeye teşvik edilmiyor. 

Eleştiri bittikten sonra çözüme gelirsek; r10 dan ücretli yaptıracak birilerini bulursunuz 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

@unbalanced 'e katılıyorum. Aslında ben yazacaktım da linç yerim diye pek oralı olmadım ki konuya cevap vermeyen insanlar genelde böyle düşünenler. Yoksa gerçekten uğraşılmış ve belli bir seviyeye gelen bir işte karşılaşılan probleme bu platformda herkes destek olmaya çalışır. Konuyla ilgili pek fikri olmayan kişiler (Araştırma yeteneğine güvendiği için) araştırıp 3-5 google sonucu ekler konuya vs. vs.

-5 sene boşuna mı okudum ben. Asgari ücret ne aptal patronlar hepsi aç gözlü !111!1!111!!!birrrrrrrr

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek

hocam bir öğrencinin konuları gördüğünü de farz ederek max 2 saatte halledebileceği issue'lar bunlar :) bu crud apiyi dahi veremedikten sonra yarın başımıza linkedin'de yeni mezuna iş yok, niye bana 15 bin altı teklif ettiler diye söylenecek bir potansiyel çıkacak.

inan kendi hayrına eğer bu sektörde ilerlemeyi diplomalı olmayı istiyorsa araştırsın yapsın. hazır kod verince hocalarımın da dediği gibi neticesi az çok belli olacak. hani şunu yaptım çözemedim olsa herkes el atar eminim ki. ama istenen basit düzeyde de olsa komple proje olunca insanın bakış açısı değişiyor.

~
Toplam Hit: 1754 Toplam Mesaj: 6
python django odev