folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bir Varmış Bir Yokmuş..İnsanlara Bir Bakış

Bir Varmış Bir Yokmuş..İnsanlara Bir Bakış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Zamanın birince bir ressam varmış işinde ustaymış.Çok iyimiş.Üstelik felsefe, insan konularında da çok iyimiş.Öğrencisi çıraklığı bitirmiş.Daha sonra bir resim yapmış demiş ki
    -usta ben bunu nasıl test edebilirim güzel mi oldu kötümü nasıl eksiklerim war nasıl öğrenebilirim demiş ...ustada
    -sen tabloyu şehrin en işlek metdanına as altına bi not düş eğer yanlış yapmışsam üstünü kırmızı bi kalemle çiziniz yaz demiş
    bizim ressam çırağı tabloyu asmış sonra yarın olmuş bi gitmiş resim kıpkırmızı.Çırak çok bozulmuş bir daha resme elini sürmemeyi düşünmüş daha sonra ustasına gitmiş ustaaa benim tablo kıpkırmızı demiş neden böyle oldu demiş nerede yanlış yaptım.

Ustada sen şimdi aynı tabloyu bi daha yap yine meydana as altınada eğer yanlışımı bulursanız düzeltiniz demiş ve ertesi gün çırak gitmiş bakmış ki hiç bişey yok resimde.Daha sorna ustaya götürmüş çok şaşırmış ustam ne oldu anlamadım ben demiş.Usta;

-İşte görühyorsun bir iş yaptığında insanlara danışırsan insanlar onu karalayacaktır.İstemeyecektir.Fakat bir iş yaptığında insanlara yanlışımı düzeltin dediğinde kimse bunu yapamaz.Çünkü onların senin kadar bilgisi yoktur demiş.

---------------------

hikayeden çok etkilendim gerçekten doğru sizinle paylaşmak istedim.Bok atmak çok kolay önemli olan birşeyler yaratabilmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    evet çok güzel. Ama kalem resmin yanındaysa ve de öyle bi yazı yazılıysa beğenen olsa bile çizik atmak isteyecek :d tabi yazının verdiği mesaj önemli :F

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    yok hocam beğenmediği yeri yeniden çizmesini istiyor milletin.Ehh onuda yapacak adam az.Bu sanırım çoook öncelerde şimdi olsa hele Türkiyede...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------
    yok hocam beğenmediği yeri yeniden çizmesini istiyor milletin.Ehh onuda yapacak adam az.Bu sanırım çoook öncelerde şimdi olsa hele Türkiyede...
    -----------------------------

simdi olsa ilk is sakal biyik cizmek olur :d 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

Gerçekten anlamlı bi hikaye olmuş,bu arada zumsuk avatara deişiikliğine gitmişsin hayırlı olsun:)

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azimkar
    azimkar's avatar
    Erkek
    eline sağlık aga

Arabanızın önünedki çocuklar kazaya sebep olur, arkanızdakiler ise çocuğa... İnsanlar konuşur, aptallar gürültü yapar! Her problemin bir çözümü vardır.Fakat asıl sorun çözmenin zaman almasıdır... Eğer bir sorun varsa, kesin çözümü de vardır. Çözümü yoksa zaten sorun değildir! Uzun Olan Kuyu Değil , Kısa Olan İPTİR!! Hiç bir psikiatrist insanı tuvalet kadar rahatlatamaz. Sakın girme helaya başın girer belaya götürürler merkeze öptürüller herkese Hayatta dik durmayı öğren maksat gölgenin imajı düzelsin Helalara sigara izmariti atmayın.Biz sizin kültablalarınıza işiyormuyuz? Bukalemunun ikiz yavruları olmuş, isimlerini : Şukalemun, Okalemun koymuş Karanlıkta mehtapta oturmak iyidir... Ama mehtapla karanlıkta oturmak daha iyi! özlü sözlerden bir kısmı:))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    anlatılmıştı daha önce bana. karatahta anlatmıştı ankaradayken. çok dehşet bir mesajı var.

kendinize ayığ olunuz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

ben olsam bıyık mıyık çizerdim :P

anlam güzel.. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLuesLive
    BLuesLive's avatar
    Erkek

güzel miş saol payaslın için :D

sen gel o resmi bizim buraya as ta göre senı  : sabah kadar 50 kere kırarlar yada calarlar kehueheujh :D

....// iLeTisim : run0@Live.Com
Toplam Hit: 1443 Toplam Mesaj: 9