folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Birden Fazla Pc' Yi Wifi İle Birbirine Nasıl Bağlarım

Birden Fazla Pc' Yi Wifi İle Birbirine Nasıl Bağlarım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Mesela iki dizüstü pc ya da bir düzüstü ve bir desktop bilgisayarı aynı ağa bağlayıp dosya paylaşımı vb işleri nasıl yaparım arkadaşlar,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

6 pc ile cs oynarken bi telefonu paylasimi aciyoduk ona baglanip cs oynuyoduk.

Dosya aktarimi saglarmi veya isini gorurmu bilemiyorum.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Oyun icin hamachi vardi eskiden. Dosya paylasimi yapilir mi bilemiyorum. Hatta program hala duruyor mu onuda bilmiyorum :)

Edit: program yaşıyor. Dosyayi paylasima acip cekebiliyormussun.

livane tarafından 09/May/16 17:11 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Hocam internet bağlantın varmı bilmiyorum. Varsa zatena aynı ağa bağlandığınızı düşünerekten söylüyorum. gruplarınız aynı olsun (Ev İş Ortak vs.) bunun yanı sıra çalışma grubunuzun adları aynı olması gerekiyor hepiniz WORKGROUP olarak ayarlayın. Bunları ayarladıktan sonra klasörüne girin birbirinizi göreceksiniz. Ortak klasörler üzerinden taşıma işlemleri yapabilirsiniz. Yada masaüstünde bir klasör açın paylaşım diye özellikler-> Paylaşım ayarlarından everyone ekleyin okuma/yazma olarak.

İnternet bağlantınız yok ise eğer bir bilgisayardan wifi ağı oluşturun ve diğer bilgisayarlardan bu wifi ye bağlanın. Wifiye bağlandıktan sonra geriye kalan işler aynı şekilde adımları izleyin.

Edit: Bir adımı söylemeyi unutmuşum en önemli adımı. Ağ ve paylaşım ayarlarından Parolalı korumayı kapatın bütün ağlar için. Yoksa bir birinizi görürsünüz ama klasörlere bağlanamazsınız.

sezginari tarafından 09/May/16 17:13 tarihinde düzenlenmiştir

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

İnternet bağlantısı var,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

Hocam internet bağlantın varmı bilmiyorum. Varsa zatena aynı ağa bağlandığınızı düşünerekten söylüyorum. gruplarınız aynı olsun (Ev İş Ortak vs.) bunun yanı sıra çalışma grubunuzun adları aynı olması gerekiyor hepiniz WORKGROUP olarak ayarlayın. Bunları ayarladıktan sonra klasörüne girin birbirinizi göreceksiniz. Ortak klasörler üzerinden taşıma işlemleri yapabilirsiniz. Yada masaüstünde bir klasör açın paylaşım diye özellikler-> Paylaşım ayarlarından everyone ekleyin okuma/yazma olarak.

İnternet bağlantınız yok ise eğer bir bilgisayardan wifi ağı oluşturun ve diğer bilgisayarlardan bu wifi ye bağlanın. Wifiye bağlandıktan sonra geriye kalan işler aynı şekilde adımları izleyin.

Edit: Bir adımı söylemeyi unutmuşum en önemli adımı. Ağ ve paylaşım ayarlarından Parolalı korumayı kapatın bütün ağlar için. Yoksa bir birinizi görürsünüz ama klasörlere bağlanamazsınız.

+1

Indie Game Developer. Son oyunum; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SpektraGames.RealCarParkingParkingMaster
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Daha kolay ve guzeli 1 pc belirleyin o pc de dosyayi paylastirin millet girsin o dosyada paylasimini yapsin rahat rahat kullanin olmadi pm at baglanayim ayarlayayim.

delimiyim ben?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Modem varsa hepsini aynı modeme bağlayın. Modem yoksa ad-hoc bağlantı yapın.

Syntax error..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

teamviewer iş görmez mi?

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

1- aynı ağa bağlıysan ev ağı yapıp şifre koyup yapabilirsin

2- net olsun olmasın bi modeme bağlanabilirsin (kablolu/kablosuz)

3-w7 ve üstlerinde bir PC ye wifi ağı kruuyosun server o oluyor.( ama böyle yaparsan nete giremezsin)

4- herhangi bi android (2,3 ve üstü) tel ile (simkart falan da gerekmez) wifi hotspot açıp yapabilirsin.

5- şöyle bi arama yaptığında da bir çok pro çıkıyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeky
    zeky's avatar
    Erkek

windows+R sonra cmd sonra alttaki kısımı yaz şifreyi istediğin gibi belirleyebilirsin 

netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid=zeky key=1322134727

Sistem çöker code kalır.
Toplam Hit: 1702 Toplam Mesaj: 11
wifi bağlantı