folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Biri ADSL Hakkında Düşünceleriniz?

Biri ADSL Hakkında Düşünceleriniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

yarın biri adsl'e geçmeyi düşünüyoDUM, nette biri adsl hakkında yapılan yorumları sıkıntıları okuyana kadar..

sizce ne yapmalıyım? biri adsl kullanan ya da geçiş yapıp memnun kalmayan ya da geçiş yapıp hızından, müşteri hizmetlerinden, kampanyalarından vs. ttnet den daha fazla memnun kalanlar varmı.?

kısacası; kullananlardan memnuniyetlerini ve sıkıntılarını bekliyorum.

12 ye kadar vaktim var sonrasında yatıcam, beni bu illetten kurtarın ya da beni bu güzelliğe sürükleyin :))

NOT: ricam olucak bana, biri, smile vs. ttnet in alt yapısını kullanıyo zaten demeyin.

edit: forumda da araştırdım yine çok fazla memnuniyet göremedim ama eski konulardı onlar 2 senelik fln. belki düzeltmiştir kendisini diye konu açıyorum, saygılar hürmetler.

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokayortaburun
    gokayortaburun's avatar
    Erkek

Bir sıkıntın oldugunda teknik destek bulmakta zorlanırsın.Sorun felan oldumu Çağrı merkezi cok sıkıntılı. Dayımın oğlu Beko bayisi. Beko aynı zamanda Birinin dağıtımınıda birçok yerde yapıyor. Ama düşün kendisi bile TTNET Kullanıyor.  Hız kalitesi zaten TTNET ile aynı.Hiçbir ekstrası yok. Zaten 2-3 ay belki fiyat vs. kırıyolar.

Çok tavsiye etmem.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek

dostum dediğin gibi hepsi telekomun alt yapısını kullanıyor ttnet den daha iyi hizmet sunamaz  ama müşteri hizmetleri hepsindede sorunlu ttnet de de biridede sorunlu

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

pazarlama olayı öyle bir başını almış gidiyorki

ttnet,biri,doping,smile v.s..hepsi aynı havuz disbrütör firma abonelik satarsa 50 tl cebe iniyor,personel satarsa 15 tl prim

onun cebine iniveriyor.yada bu etraftaki türk telekom olcak uydurma şubelerde satsa 50 tl abone başına prim,yani anlaşma nasıl yapılıyorsa.

çağrı merkezleri ayrı görünsede bazı firmalarda sistem ortaktır.mehmet açmıştır büro hem doping satyordur hem biri

sözlü olarak evet demek zaten yontulmuş kazık kabul demek oluyor

sözün özü hangisini alırsan al al birini vur ötekine

yaşadığım yerde türksat,superonline olsa onlara bakardım malesef altyapı cırt..........

mademki türksün systeme göster ürksün
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxlltbt
    xxlltbt's avatar
    Erkek

2 yıldır biri adsl abonesiyim sadece 1 defa 2 saatlik kesinti oldu onun haricinde bir defa problemim olmuştu aradım çözdüler yanlız ben faturayı kredi kartından ödüyorum kredi kartında para olmazsa ek hesaptan çekiyorlar haberin olsun 

sonuç:

kredi kartı ile abone olma yeter

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

bugne kadar kafamızı kolumuzu bacağmzı soktuğmz firmayla yola devam galiba :/

saolun müridler

cümleten hayırlı geceler.

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
Toplam Hit: 1384 Toplam Mesaj: 6