folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Biri Adsl İptal Etmek Ne Zormuş !!

Biri Adsl İptal Etmek Ne Zormuş !!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mistik
    Mistik's avatar
    Erkek

Biri Adsl iptal için aradım iptal etmemem için ellerinden gelen ne varsa yapıyorlar.ve En son telefon görüşmem bittikten sonra 1 mesaj geldi cep telefonuma  Aboneliğin iptalinin Geçerli olması için Dilekçe yazıp ve yanındada kimlik fotokopimi göndermem lazımmış sadece Posta yoluyla Fax,Mail istemiyorlar (adres filan yok Sen buluıncan bunu) iptal gerçekleşmiyormuş ve böyle bir şey ne sözleşmde var nede alırken iptal konusunda böyle bir şey diyorlar ve biri Adsl açılması için yoğun Mail ve telefon tartışmalıryla tam 9 gün bulmuştu.

Türk Telekoma hat almak için gittiğimde bana adsl'de verelim demişiti orda yetkili bende Biri Adsl'den alacağım dedim (Telekoma Siniririz ya Tekelcilik yapıyor) Oda ne dedi biliyormusunuz Sen Macera Arıyorsun onlarda biz veriyoruz zaten birinci elden niye almıyorsun

adam harbi demiş açmasıda kapamasıda Macera bende şimdi Biri adsl almak isteyen arkadaşlara diyorum macera aramak istiyorsan Biri adsl mevcut biri adsl'llierin iptal zaman allah yardımcıları olsun.

Sonuç : if (Adsl == "ttnet") MessageBox.Show("işlem doğru")

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

hacı git telekoma adsl iptal dilekçesini doldur ver içeri

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 1388 Toplam Mesaj: 2