folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bitcoin Alım Satım İçin Site Önerisi

Bitcoin Alım Satım İçin Site Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Selam hocalar,

Bitcoin işine merak sardım ve daha önce böyle bir tecrübem olmadı nereden alınır nasıl yapılır bilmiyorum. 10-15 Bin TL bir mebla ayırdım köşeye haftalık gün içerisinde takip edebileceğim al sat yapabileceğim bir site tavsiye edermisiniz ?

Paribu yu öneren arkadaşlarım var fakat sizlerinde yorumlarınızı merak ediyorum. Gün içerisinde al sat yaparak nelere dikkat etmem gerekir ? Nasıl yapılır ? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

saygılar

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Zamanında 60k para vardı köşede btc aldım günük al sat yapıp yoluma bakarım diyordum ama işler öyle olmuyor.Btcyi alırsın aldığında düşer sen satarsın sonra çıkar bu anlattıklarım yaşanmış mevzular.Teknik analiz bilmeden bu olaylara girmeyin.Btc subat ayından haziranın sonuna kadar yaklaşık dörde katladı.Son bir aydır düzeltme sürecinde.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Olayın teknik analizle hiçbir alakası yok. Bu işin teknik analizle alakası %10. Hayvan gibi haber takip et, yerli yabancı telegram gruplarına üye ol, ücretli olan hiçbir gruba girme.

Türk borsalarından uzak dur. Binance iyidir. Bitcoin al-sat yapmak yerine BNB al-sat yapmayıda düşünebilirsin. 

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

binance'ı öneririm.

Bir ton btc botu yaptım, aynı zamanda ekonomi mezunu sıfatıyla bir ton farklı analiz kastım, binbir çeşit varyasyon denedim. @Easx'in dediği gibi bu işin analizle alakalı kısmı %10 hadi %20 olsun. Hiçbir kitaba uymayan hareketle o kadar çok karşılaştım ki elindeki coin şans eseri anormal patlamadığı sürece bu işten para kazanılacağına inanmıyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Büyük paralar beklediğim söylenemez, unutucağım 10-15 bin gibi bir mebla var elimde. Al sat yaparak haftalık ufak kazançlar elde etmek istiyorum. (300-400TL) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek
    enes bunu yazdı

Büyük paralar beklediğim söylenemez, unutucağım 10-15 bin gibi bir mebla var elimde. Al sat yaparak haftalık ufak kazançlar elde etmek istiyorum. (300-400TL) 

Kaldıraçlı işlemlere girersen rahat kazanırsın ama oda resmen şans işi :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Biraz daha açarmısın hocam ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

Banada dün bir alışveriş için lazım oldu btcturk.com sitesine üye olup hesap oluşturdum. Kolay kullanımı ve ilgili bir servis ikinci gün sorunsuz alışverişimi ve diğer alım satım işlerimide yaptım şuan sorun yok 1 günde 110 liradan 3 lira kazandım :P şuan meblalar küçük oda alış veriş için kullandığım için yatırım gözüyle bakarsak da sorun olmaz gibime geliyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

türkiye içi btcturk.com
    yurt dışı binance.com

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

btcturk

koineks

bunlar türkiyede ki firmalar

kucoin

yurtdışı (2 btc'ye kadar gsm teiyiti istemiyor)

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

borsa daha mantıklı. buna emek kasacağına borsaya emek kas . zamanla yatırım yapabilirsin. 

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 980 Toplam Mesaj: 11
bitcoin al sat takip tavsiye