folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Bitdefender Internet Security 2016 180 Gün Ücretsiz

Bitdefender Internet Security 2016 180 Gün Ücretsiz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://www.bitdefender.com/media/html/60-second/index.html

Mail adresinizi girin e-posta ile key gelecek.

mkyb tarafından 27/Eyl/15 11:42 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Geçen konuda sormustum virüs programları arasında değerlendirirsek nasıl bir program

Mesela avast a göre

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

http://s22.postimg.org/iwpevjjox/ads_z.jpg

Bu ne ya? Bedava olan herşeyde bu saçmalığı yaşamak zorunda mı insanlar...

Edit: Teşekkürler yine de..

kazasker1 tarafından 27/Eyl/15 13:52 tarihinde düzenlenmiştir

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Hocam zaten yeni sürümünün bedava dağıtılmasının bir sebebi var illaki. Kimse sana bedava hizmet sunmaz. Hele internet ortamında hiç. Windows 10 şu anda çok fazla insanda korsan ama orijinal görünümlü vaziyette çalışıyor ve hiçbir şey yapılmıyorsa bunun bir sebebi var. Sana 1 seneliği parayla satılan antivirüsün 6 aylık sürümü bedava veriliyorsa bunun da sebebi var. 3 ay sene öncesinde 3 ay da diğer senenin ilk yarısında bedava onlarca tester. Sen de bedava kullanıyorum diyorsun, mutlu oluyorsun. :)

Austen tarafından 27/Eyl/15 13:58 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yaşını falan görüyor hocam. Facebook izniyle aynı olay. İstersen sahte Gmail aç onla al en temizi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı

Hocam zaten yeni sürümünün bedava dağıtılmasının bir sebebi var illaki. Kimse sana bedava hizmet sunmaz. Hele internet ortamında hiç. Windows 10 şu anda çok fazla insanda korsan ama orijinal görünümlü vaziyette çalışıyor ve hiçbir şey yapılmıyorsa bunun bir sebebi var. Sana 1 seneliği parayla satılan antivirüsün 6 aylık sürümü bedava veriliyorsa bunun da sebebi var. 3 ay sene öncesinde 3 ay da diğer senenin ilk yarısında bedava onlarca tester. Sen de bedava kullanıyorum diyorsun, mutlu oluyorsun. :)

Google'ın yönetim ekibinde çalışan adamındı sanırım güzel bir lafı var :

İnternette bir şeye para vermiyorsanız para siz olursunuz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

youtubeda da zaten en çok dinlenen şarkı listesi gerçektir.

avira yı geçen konuda çok övmüşlerdi. bit defenderdan daha iyi görünüyor ???

bir iyilik yaptım içine ettiniz diyorsundur ama acı gerçekler

sağol isteyen alsın.

ben niye sordum dersen bir andaval var. sırf bana muhalefet olsun diye gitti bunu aldı. hiç umrumda değil ama işte kadın milleti merak ediyor işte :)))

olur ya birgün intikam almak istersem her bilgi kutsaldır

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Avira'nın güncelleme hızı çok iyi. Virüs çıktı mı anında adamlar veritabanlarına ekliyor. Zaten her önüne gelen şeyi indiriyorsan en kral antivirüs olsun iş görmez. Comodo benim işimi görüyor mesala.

Comodo'da sandbox olayı çok güzel. Şüpheli uygulamaları sanal işletim sisteminde çalışıtıryor gibi yapıyor. Uygulamanın yaptığı herhangi bir değişiklik kapanıca otomatik iptal oluyor.

mkyb tarafından 27/Eyl/15 14:53 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

sistemi ve interneti senden daha fazla kullanmasını kabul edenler kurabilir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Geçen konuda sormustum virüs programları arasında değerlendirirsek nasıl bir program

Mesela avast a göre

Kaspersky ile yı motoru kullanıyor diye biliyorum. Avastı üçe katlar diyebiliriz...

Hayırlısı...
Toplam Hit: 1131 Toplam Mesaj: 11
key