Bitti Ama Bende Bittim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeLLB0y
    HeLLB0y's avatar
    Erkek

eski ama acısı hala süren enkazın altında kaldığım ve bitenilişkimi yazmak istiyorum. huyum değildir birşeyler

karalayıp size sunmak ama tutamıyorum unutamıyorum belki sizin hep verdiğiniz fikirler iyi gelecektir..taktir

edersiniz ki bu  işler insanı bozuyor canını versende elinizde hiçbirşey kalmıyor bir süre sonra.  yaptık bi hata

sonunu düşünmeden hesap etmeden sevdik. şimdiki aklım olsa demenin faydası olmadığını biliyorum oldu işte

kimsede değil suç benim. uzaktandı ben zonguldaktan o ankaradan baştan hatayı yaptık girdik çıkmazlara

tanıştık ettik kapıldık gittik aileye yakalandık mesajlasırken telefon net herşeyi elinden alındı daha 3 hafta olmuş

ve biz ayırıldık beklemeye başladım arkadaşlarımın seviyorsa bi şekilde ulaşır gibi teselli etmeleriyle dinledim

bekledim çıktı bi yerden forumda tanışmıştık mesaj attı oradan tabi olanlarıda anlatmıştı zaten tahmin etmesi

hiçte zor değildi ama ondan haber almak herşeye bedeldi. yine kaçamak dayısında kaldığında girer nete msj

atardı görüşürdük tabi dayısıda görene kadar ne olduysa ondan sonra başladı zaten.. duş almıştım telefonu elime

aldım gizli arama vardı 2 3 tane. neyse geçtm balkona müzik dinlerken bi numara arar zaten açmadan çaktım

olayı aynen amcası ağır konuştu kapadım ve düşünmeye başladım ne yapmam lazım felan aklım karıştı tabi

yattım gece 1 yine aranıyorum gizliden tekrar açtım kapatma dur konusalım felan ailesi toplanmış neler olmuş kız

evden kaçmış gecenin bi yarısı soruyolar sen biliyomusun nerde olduğunu bilmem ne sorgu sual resmen ahiret

sorularıyla karşı karşıya buldum amcasıda zaten milletvekili ordan korkum vardı velasıl kızı o şekilde sokağa

salamazsın peşinde aileden birisi varmış aldı getirdiler eve gecenin bi vakti konuştum kızla ailesi de yanında bi

süre görüşmeyelim felan telefonu direk aldı birisi hiç görüşmeyeceksiniz felan o seni ararsa sen kapıcan sen

ararsan o kapıcak hiç bi şekilde görüşülmeyecek zaten içimden birşeyler kopup gitti o an iyi dedik kapandı

telefon.. sabah nsaıl oldu hatırlamıyorum bile ortalık duruldu dedim kız tekrar 1 2 gün sonra hatayı yaptı diğer

amcasından aradı beni biticek mi şimdi bilmem ne bende yok işte bitmesin felan telefon kapandı ardından

amcası yine aradı sen dalga mı geçiyosun ne iş öyle öyle uzadı bu olay 2 gün devam etti evdekilerinde

hiçbişeyden haberi yok sölesem babam keser zaten sustum ailesi sıkıştırıyo 2 sene önce yazın oluyo tabi olay

birazda ufağız sakin olamıyosun ne yapcağını bilmiyosun sağdan soldan tehdit bi amcası bi dayısı tırstık geçti gitti

kapadım olayı bi şekilde babası aradı kız ağlıyor o biçim telefonu ona uzattı direk bitsin olmuyor yürütemeyiz

ailen istemiyor. söylenir mi böyle dedik işte o korkuyla ve bitti artık kapandı bu olay dedik moral sıfır ortalıkta

geziyoz tükendik tabi olanlardan sonra. kız yine çıktı bi yerden arkadaşından msj attı okul açıldığında bitmesin

diye ne diller döktü bende seviyorum kendimi alamadım tamam dedik yola devam ettik okulda arkadaşından msj

atardı görüşüdük bu böyle sürdü gitti aradan iki ay geçti telefonuda aldı geri geceleri herkes yatınca msj  atmaya

basladı o günleri unutamıyor insan gizliden görüşüyosun korkuyla görüşmek yinede güzeldi.. aradan geçti 2  ay

daha tabi ara tatilde görüşemiyoruz diken üstündeydi evdekiler anlıyacak diye evdende face e girerdi o yazardı

bazen 2 kelime konusurduk çıkardı yine öyle oldu ama karşıdaki kardeşiymiş nerden bileyim karşılık verdim

kendisi ben bahar değilim deyince korku sardı beni dedi ben kardeşiyim böyle böyle nasıl fena oldum sonra kız

face den çıktı yine karalara bağladım tabi bahar msj attı dedi kardeşim anneme söyledi babam söylerlerse bittik

aynen dibe vurduk düşünüyoz yine ne yapıcaz ne yapıcaz yok aklına bişey de gelmez yapıcak birşeyde yok

bekledik aradan 3 gün geçti gece 1 telefon çaldı içimde korku ile açtım cumhuriyet savcılığından arıyorum ben

baharın babası dondum kaldım peder aldı telefonu konuştu böyle böyle oğlunuz rahatsız ediyor kızımı konuşun

daha görüşmesin felan kapandı telefon. daha görüşmüyosun okadar dedi sadece. busefer bitti ciddi ciddi dedik

ama bitmemiş okul açıldı kız  yine msj attı satıyor musun beni yine bitsin mi diyeceksin dedi yine attım kendimi

ateşe devam ettik  uzaktanda olsa sürdürmek için çabaladık arada tartışmalar dargınlıklar oldu ama bırakmadık

birbirimizi devam ettik ayrıldğmz bile oldu ama geri döndü sensiz yapamam lütfen devam edelim gibi ..

birbirimize birşeyler dahi gönderdik mektup yazdık üstüne parfüm bile sıkmıştım:) kolye ufak kalp kağıda ismini

şekille yazmak mektubun içine gül yaprakları koymak felan arkadaş ankaraya gidiyodu okulun robot ekibi vardı

hazır verdim ona gidiyordu  söyledi ver götüreyim verdim gelirkende onun  göndereceğini aldı geldi gerçekten

güzeldi çok mutlu olmuştuk.. tabi ayrıyız ankarada kız kalktım gittim evdekilerede arkadaşta kalıcam dedim

çıktım yola gece bir de sabaha karşı ordaydım okuluna geçtim ilk görüşme zaten anlatılmaz bişey çok heycan

vardı tabi ondada öyle sınıf arkadaşıyla gelmişti onun koluna girmiş konuşamıyodu bile dili tutulmuş gibi benide

heycanlandırdı öyle olması neyse işte okulun arka tarafına geçtik oturduk yakınlasamadım yani oturuyoruz ama

aramızda 1 kişilik yer var hani neyse ders zili çaldı zaten okulun son haftasıydı ders işlemiyoz ama ben gideyim

yok yazılırsam ailem şüphelenir devamsızlık işlemesin deyince peki deyip gönderdim yine  zil çaldı gelirken elinde

poğaça cola fln açsındır deyip uzattı insan mutlu oluyor düşünmüş getirmiş dedim gerek yoktu al al açsın yoldan

geldin dedi neyse oturduk yine artık yakınlaştık uzatmayayım gitti kız öğle arasında eve yakındı ama iyikide

gitmiş babası okula gelmiş bide görseydi beni onunlayken hapı yuttuyduk.. öğle arası bitti beden dersi vardı hazır

geldi okulun arkasına tekrar oturduk konuşuyoz birden ekip arabası gelmez mi dondum kaldım amk neyse yan

tarafta arkadaş vardı beni getiren bize işaret çaktı gelin felan siz ne yapıyonuz burda dedi hiç arkadaşı görmeye

gelmiştk dedik sonra siz hangi okuldansınız cevap yok tekrar sordu arkadaşta bişey dmeyince incirli lisesindeniz

dedim napayım poliste gidin burdan yoksa sizi kızın yanında dövmityim felan sus pus aldım çantamı gittim kızda

kalktı tabi gitti bizde ufaktan gidiyoz adam takip etti dolandık okulun çevresini bıraktı sonra tekrar gittik okulun

arka tarafına ama içine girmedk busefer okulun dışındaydık geldi öyle görüştük derken ders saati biter ve eve

gitti.. ertesi gün yine görüştük öğlene kadar aynı şekil derse de girmedi arkadaşlarıda girmiyoz ztn sende girme

deyince aldım okulun arka tarafındaki banklara gittik görüştük derken benim gitme vaktim geldi vedalaştık cart

curt döndük yola ama o gün unutulmaz :)) atladım otobüse ve zonguldağa indim yanmışım çok feci şekilde

yüzüm kıpkırmızı güneş yaktı geçti ama fark eder mi o biçim bi gün geçirmişim mutluyum.. tabi yine ayrılık vakti

gelmişti 3 ay tatil var ve kızın telefonu yine elinden alnmıştı pc yok evden çıkmasına izin dahi yok görüşmedik

tatilde hasretlikten bittim okul açılsın son senem artık üniyi kazanıp yanına gideyim diye düşüncelerim vardı ama

hepsi son buldu okul açıldı iyi güzel ama kız msj atmadı ilk gün ben attım bi soğukluk hissettim var bişeyler belli

ediyodu msj atmamaya başladı ufaktan kopuyor dedim tartışmış okulun ilk günü birileriyle söylemedi ne oldğunu

sadece bişeyler oldu böyle dedi kısadan geçti zorlamadım görüşmeye devam ettik fakat msj atmayı kesmeye

başladı bi kac günde bir atmalar sonra haftada 1 2 msj ne oluyor diye arkadaşına msj attım annesi okula geliyor

sık sık omzu çıkıyordu sürekli zaten çıkmaya başladıktan 10 gün sonra ameliyat olmuştu ordan biliyorum sorun

var omzunda neyse işte yakalanmamak için atamıyor sen merak etme dedi içim rahatladı azda olsa ertesi gün

msj attı yine soğuk davranıyor ne oldu diyorum bişey yok diyor yine zorlamadım konuya girdi nereye gidiyor bu

ilişki nolcaz biz demeler başladı sonu yok olmuyor yürümüyor senin diyeceğin birşey var mı deyince ne diyim artık

yok heralde diyebildim zaten dersin ortasındayız doldum bir an elim ayağım tutmaz oldu yapıcak başka birşey

kalmadı sanırım dedi sonrada kendine çok iyi bak ddi. bittim zaten o an sustum yazmadım daha

herşeyimi elimden aldılar sanki dünya başıma yıkıldı öyle böyle yoluma devam ettim ama nasıl ettim kimse

bilmez 3 ay geçti sınava 1 ay kalmış çıktı geldi bi yerden mesaj attı bi numaradan tanımıyorum selam kimsin

ddim ben bahar diyince sustum cevap vermedim tekrar attı yine yazmadım böyle sürdü bu sonunda dedim ne

istiyosun neden attın kalmasını bilmedin bari gitmesini doğru dürüst yap felan lafı tıkadım ağzına sustu. yine

devam etti msj atmaya okulda attı durdu öğrendim ki başkasıyla çıkıp ayrılmış ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok

içimi yaktı geçti yine unutamamıştım dünyam kararmıştı resmen ve başkasıyla çıktığınıda duyunca sert

konuşmaya başladım gitsin defolsun diye neler neler dedim yinede anlamadı seni unutamayacağımı bukadar

zaman sonra anladım bilmem ne geçti bunu gibi bir sürü laf aklıma düştü ordan yine karalara bağladım biliyorum

olmaz artık istemiyorum diyorum içimdeki nefreti hiçbişey değiştiremez ama seviyorum kemiğini .iktiğimi ama

dönmedim ayrılmışta sevmemişte 1 hafta sürmüşte felan olmaz dedim araya sonra tatil girdi yakın bi dostum var

burcu diye onun 8. sınıftaki dershane arkadaşıyıd can ciğer neyse işte burcu bambaşka bir kişi baharla

görüşmüyor 2 yıldır pc yok tel yok zaten numarasıda yok geçenlerde konusuyorum burcuyla dedi bahar face de fln

konuştuk ben hala aynı acıyı çekiyoken öğrenince onun face de burcuyla konuştuğunu depreşti duygular aklımı

skeym neden hala düşünüp kendimi dibe vurduruyorum :| iyi fln ddim slm söledi ameliyat oldu tekrar fln demişi

biliyodum zaten olcağnı sonra beni sormuş nereyi kazandı gibisinden burcu daha devam etmiş konuşmaya sonra

bana bişey söylemedi allahtan o zaman söylememiş sonradan ben sormustm ne konstnz baska fln diye bhr

söleme dedi ama başkasıyla çıkıyomuş bayağıdır.. beynimden vurulmuşa döndüm yurttayım olay 4 5 gün önce

oluyor kalktm cıktım dışarı geziyorum sokaklarda sinirden ağlıyacam nerdeyse bittim tükendim tekrardan sinirleim

boşaldı yine sövdüm ettim

dahada yazamıcam herşeyi yazdım zaten çarptı suratıma yalnızlığı 9 aralık 2009 da ve hala söküp atamadım

kendimden iğrendim..

mutluyum inanın üzülcek yerim kalmadı artık başlarda herkese baş kaldıran kişinin sevgisine bakın söyleyecek

lafım yok bitti bende bittim.. istediğiniz söyleyin ne deseniz haklısınız verin veriştirin

eyvallah tbt içimi döktüm olanı yazdım size ister bi kaç kelime yazın isterseniz gülün geçin sizi yakın gördüm yazdım:/

The End
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neoonur
    neoonur's avatar
    Erkek

hocam sen nabtın böle yhaaa 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Ne olduysa okulun arkadaki banklarda olmuş :)

kız seninle görüştükten sonra sana alışmış ve sms ve aramalar kesilmiş.kıza nasıl davrandıgını sormayacağım.çünki kızlar kendilerine aşık olan seven değer veren erkekleri istemezler çünki onlar heryerde vardır.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeLLB0y
    HeLLB0y's avatar
    Erkek

neoonur bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam sen nabtın böle yhaaa 

-----------------------------

yanlış şeylerle uğraştık ne yapalım

The End
Toplam Hit: 1480 Toplam Mesaj: 4