folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Bittrex Kyc Olmadan Al Sat Nasıl Yapılır?

Bittrex Kyc Olmadan Al Sat Nasıl Yapılır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Thodexte kimlikli selfy yaptık patladık içerde 30 kuruşum kaldı:) önemli olan oara değil tabi kimlikli foto filan etrafta satılıyor. Ben de Bittrexe girmek istiyorum ama nafile illede kimlikli selfy diyip duruyor. Bunu yapmadan girmenin başka bir yöntemi yok mu?

Teşekkürler 

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

bittrex i napıcan binance'da işlem yap günlük 2 btc kycsiz çekim limiti var. yetmez ben günde 2 btcden fazla çekerim diyorsan kucoin var kycsiz günlük 5 btc çekim limiti veriyor. o da yetmezse uniswap a falan gir artık.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

bittrex i napıcan binance'da işlem yap günlük 2 btc kycsiz çekim limiti var. yetmez ben günde 2 btcden fazla çekerim diyorsan kucoin var kycsiz günlük 5 btc çekim limiti veriyor. o da yetmezse uniswap a falan gir artık.

Çok para çekeceğimden istemiyorum. Altcoin sayısı çok diye istiyorum 

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

biraz photoshop ile internette dolaşan o kimliklerden birini yapıştır geç hocam

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

biraz photoshop ile internette dolaşan o kimliklerden birini yapıştır geç hocam

Türkiyede kriptopara düzenlemesi kapıdayken ben olsam yapmazdım. bittrex ufak borsa da değil türk kullanıcı sayısı oldukça fazla.

HACKEROKAN!
Toplam Hit: 1054 Toplam Mesaj: 5
borsa kyc para kimlik kripto bittrex