folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bizim Haberler Niye Böyle?

Bizim Haberler Niye Böyle?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Merak ettiğim bir konu var.Bizim haberlerin nie en az %70 i  ağlayan,feryat eden,yakınlarının başında ağıt yakan insanlardan oluşuyor ?

Mesela bir şehit haberi var şehidin annesinin feryadlarını,eşinin,çelinin çocuğunun ağladığını  5-6 dakika gösteriyorlar ciddi ciddi.Bunu gören pkklılar yazık insanlara daha saldırmayalım mı diyorlar ?

Daha demin bir çocuk gölde boğulmuş çocuğun cesedini gölden çıkarırlarken annesinin feryatlarını çekiyorlar mal mal.

Bizim haberlerde dünyadan,teknolojiden,entellektüel,sanatsal haberlerden tamamen uzak olmasını izleyen insana hiçbir bok katmamasını zaten saymıyorum.Artık ona alıştıkda bu nasıl aptal yayıncılık anlayışı amk.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

arz talep

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek

dehşet, aksiyon, son dakika, flaş flaş

reyting demek. reying demek dolaylı yoldan para demek.

bilim haberlerini kim takar ki bizim ülkede.

tv de daha 1 adet tutmuş izlenme rekorları kıran bilim-kurgu veya fantastik dizi bile görmedim. hep vıcık vıcık aşk dizileri, köy ağası dizileri, derme çatma kurgulu çatışma sahneleri bulunan diziler. Peki neden? kimse kusura bakmasın ama tv izleyen vatandaşın çoğunun kapasitesine göre bu var.

edit: pardon fanstatik dizi olarak Selena ve perili merili diziler vardı. Ölçü olarak kabul ederseniz diye ekledim.

Opsiyonel_Bilgiler tarafından 05/Ağu/16 20:07 tarihinde düzenlenmiştir

imza mı gelmiş?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

aylardır televizyon açmamıştım. darbenin ilk 2 günü televizyon açtım, o zaman bu zaman hala açmıyorum.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Kendi yaşadığım sosyal çevre .=

bizde birisine günaydın dersen arkandan sümsik şerefsiz korkak der. kafasına patlatıp naber lan it  dersen adam zannedip iyi abi deyip arkandan kral adam derler . 

birde biz hayal dünyasında yaşıyoruz. memleket olarak .

c.b = Elhamdülillah hayal ettiğimiz günler geldi çok şükür diyor . millet kıyamet alkış . alttan yazı geçiyor bombalı saldırıda 25 şehit . 

kısacası biz memleket olarak NE BOK YEDİĞİMİZİ BİLMİYORUZ.

Ha bide bizde acıtasyon her zaman iş yapar 

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

10 kusur yildir tv izlemem. Medya olarak da asagi yukari 5-6 yildir washingtonpost, huffington ve cnn i takip ediyorum. Dunya ile ilgili birkac BILGI aliyorum. Sonra turkiye medyasindan ensonhaber, ntvhaber ve cnnturkten Turkiye'de olup bitenlere gazetecilerin haber diye verdikleri YORUMlara gozatiyorum.

All I need is a possibility.
Toplam Hit: 1034 Toplam Mesaj: 6
mantık medya habercilik