Blackberry 9000 BOLD Reset Atıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emminn
    emminn's avatar
    Erkek

baylar bayanlar dün blackberry 9000 bold aldım telefonla biraz oynadım sonra bluetoothunu actım tel kendi kendine reset attı bekledim tam acılmaya yakınken tekrar reset atıyor bataryasını cıkarttım bekledim sonra tekrar taktım yne aynı sekilde oluyor bgn aynı sekilde denedim içinde sim kart yokken acıldı sonra sım taktım yne acılmadı simdi sim kartsızda açılmıyor sarja taktım tel 3 5 saat sarjda durdu .(batarya takılı oldugu için sürekli reset atmaya devam etti) su anda da deniyorum hala olmuyor.. sizce cihazda yazılım hatası fln mı var yoksa tel bozukmu ona göre tekrar iade edecegim yardımcı olursanız sevinirim..

ne kadar civata varsa okadar da somun var..!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    Bluetooth arizaliysa reset attirabilir. Cihazi wipe edip yazilim at. Yada daha basiti aldigin yere gotur. Bluetooth u actim cihaz sustu bu ne a.q de?

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emminn
    emminn's avatar
    Erkek

usta wipe atamıyorum çünkü tel açılmıyor ara kablosu ve cd si yok tele ulaşamıyorum :(

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    Dostum o zaman en temizi basini agritma fazla cihazi iade et. Degistir. Alirken kontrol etmen gerekirdi. Bb cins alet. Sorunun yazilimsal olabilecegi gibi, donanimsal da olabilir. Wipe islemini cd ile yapmiyosun zaten. Baska bi yazilimla yapiliyor. Daha sonra bb orj rom cakilir, olmazsa tamirlik bakilir. Ama bunlar senin sorunun degil. Iade et.

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emminn
    emminn's avatar
    Erkek

eywallah ustam saolasınn

Toplam Hit: 1941 Toplam Mesaj: 5