folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder Blogum Acik Kaynak Kodlari

Blogum Acik Kaynak Kodlari

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KopukKopca
    KopukKopca's avatar
    Erkek
    uzun zamandır aklımda olan şeyi yapıyorum :) bloğum açık kaynak kodlarını burada sizlerle paylaşıyorum.kurulum ve kullanımı oldukca basit yapamanlara yardımcı olurum. iletişimden yazın yeter..

blog özellikleri :
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

url-writerpath uygulaması ana yazılar videolar ve makaleler bölümünde kullanıldı.
    yazı video veya makale eklemelerinizde dinamik meta taglarınızı yazabilirsiniz.
    yönetici sayfalarında fck editör,ziyaretci yorumlarında ise freetextbox editörü kullanıldı.
    3 katmanlı mimarı uygulamasına göre kodlandı.
    google vb. arama motorlarından sitenize ulaşılması durumunda aramada kullanılan kelime database içerisinde tutuluyor ve admine kontrol sayfasında gösteriliyor.
    anket uygulaması mevcut xml bir alt yapıya sahip.admin tarafında soru ve seçenekler kolayca değiştirilebilir.
    dinamik olarak meta tagları admin sayfasından video kategorisi makale kategorisi ve ana yazı kategorisi eklenebilir.

İndirmek için :indir

eklenmesini istediğiniz özellikleri yazabilirsiniz. veya istediğiniz şekilde değiştirip geliştirip kullanabilirsiniz.

güle güle kullanın

2 x pi x re x pi x pi x mi x 7
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

hoş bi blog aspx olmasa kullanırdım..

güvenlik önlemleri nasıl?

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanvegul
    kanvegul's avatar
    Erkek
    hocam cok sagol
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KopukKopca
    KopukKopca's avatar
    Erkek

amele_2 hocam elimden geldikce yani zaman buldukça bişeyler ekliyorum bloğu aslında paylaşma amaçlarımdan bitanesi kullanıcıların test etmesi yeni şeyler katmasını sağlamak:) Hoş daha kullanan birini görmedim ama yeni başlayanların kaynak kodları inceleyerek inseert nasıl yaparım update nasıl yaparım queeryString'e nasıl ulaşırım gibi soruları direk blog kodları içerisinden inceleyerek anlamasını sağlamaktı. Sanırm anlatmak istediğimi anladın.:) Şuanda güvenlik önemi derken ben pek test etmedim bi kaç forumdan denemeler yaptılar fakat...Kurulu halini www.recepselli.com 'dan görebilirsiniz.bi kaç hafta öncede yapılan yorumları mail sisteminden onaylamayı kodladım. :) Yeni fikirler lazım eleştiri lazım. Bu arada neden Asp.net olmasa dedin anlamadım :S

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR_ip
    TR_ip's avatar
    Erkek
    oo hacım sendemi buuralardaydin ya :D hehe vallla blog gercekten hoş olmus dahada eklentiler yazılır tabi gelistrmeye tamsüper açik bişi :) Bence biz Joomla tarzi üzerinde geliştirelim blog u (: direk bi dizin yapariz  eklentileri ne bilim   sayac.cs dosyasini atarlar direk onu sisteme entegre edicemiz sekilde (: sitede gözükr falan filan :D Başlayalim yapmaya :D

Kontakt : TR_ip@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KopukKopca
    KopukKopca's avatar
    Erkek
    emre hocam zaman olsa aslında incelemek lazım joomla olsun wordpress olsun bunları onlarınkisine benzer şeyler şeylerden ziyade daha kullanıcı dostu bişeyler yapmak lazım.Ama şuan için öncelikli olarak benim tasarım sıkıntım var hazır tasarımları birilerinin blog üzerine giydirmesi lazım :)))

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    demo ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KopukKopca
    KopukKopca's avatar
    Erkek
    demo felan değil geliştirmeye açık C# ile yazılmış bir blog.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

http://www.recepselli.com

güzelmiş hocam. açıklama yerine başlıklara tıklanılsa daha güzel olur.

...
Toplam Hit: 2593 Toplam Mesaj: 9