folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Blok Olan Cep Telefonlarini Acmasini Bilen Varmi? Acil Lutfen

Blok Olan Cep Telefonlarini Acmasini Bilen Varmi? Acil Lutfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MacFree
    MacFree's avatar
    Erkek
    Selam Arkadaslar, blik olan cep telefonlarini acan pirogramlari nereden bulabailirim, Ikinci kez bu komuyu yaziyorum ama Hala bana ciddi bir bilgi veren olmadi malesef, bir bilen varsa allah rizasi icin yardim etsin bana Simdiden tesekkurler.....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MAK
    MAK's avatar
    Erkek
    evet var ama bloke dedıgın sım kartta olur sanırım...eger dedıgın sımlock ıse elımde programarı var ılk once telın markası ney bıde bloke ıse tlfunun bırde cep le baglantı kurman ıcın sana data kablosu lazım olacak

Hayatta en pişman olduğumuz şey....! Zamanında pişman oluruz diye yapmadığımız şeylerdir.....!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MacFree
    MacFree's avatar
    Erkek
    Arkadaslar bene herturlu cep telefonunun data kablosu var, ama programlarim yok, mesela Nokia cep telefonunu butun sim kartlara acabilecegim bir programi nasil bulabilirim.....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyHaNN
    AyHaNN's avatar
    Erkek
    MacFree bunu yazdı:
    -----------------------------
    Arkadaslar bene herturlu cep telefonunun data kablosu var, ama programlarim yok, mesela Nokia cep telefonunu butun sim kartlara acabilecegim bir programi nasil bulabilirim.....
    -----------------------------

usta böyle seyleri kazaadan bulursun
    ben cok buldum öyle seyler..kazaa ya <<crack,hack,yada telefonun markasini yaz>> o sana guzel programlar buluyo..ben nokianinkini öle buldum vede oldu

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MAK
    MAK's avatar
    Erkek
    simlock acmak ıcın dct3 modeller ıcın nokia tool programını kullanabılırsın dct3 dedıgım 3210 5110 3310 vs telefınlardır yanı 8310 dan once cıkan tlflardır google den ararsan bulursan kolay gele...

Hayatta en pişman olduğumuz şey....! Zamanında pişman oluruz diye yapmadığımız şeylerdir.....!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MAK
    MAK's avatar
    Erkek
    http://www.id2.cz/ den de bulabılırsın programları

Toplam Hit: 2005 Toplam Mesaj: 6