folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi Lütfen. F/P

Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi Lütfen. F/P

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Merhaba Herkese,

Fiyat/performans bluetooth kulaklık arıyorum. Memnun kaldığınız önerdiğiniz fiyat/performans birşeyler varmıdır?

Bilgilendirirseniz sevinirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Bütçe yüksekse Anket Q30

Nispeten düşükse Soundsurge 90

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Selamlar hocam,

https://www.trendyol.com/philips/tat2236-kablosuz-kulak-ici-kulaklik-bluetooth-siyah-p-276882869?boutiqueId=61&merchantId=275331

Ben 1.5 ay kadar önce bu cihazı 519TL'ye almıştım. Kullanışlı ve silikon olduğu için kulağımı acıtmıyor giriş kısmı.

Lakin bendeki tek kötü yanı şu, bunu aşamadım. Masaüstü bilgisayara bağlıyorum ama Kasa ile Benim aramda monitör olduğu için sinyal tamamen kesiliyor ve hiç bir şey duymuyorum.

Sende de benzeri bir durum varsa eğer bluetooth kulaklık çok uygun olmayabilir.

Resmi aşağıya atayım kafanızda canlansın.

GodKlaus tarafından 10/Ağu/22 12:18 tarihinde düzenlenmiştir

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    67Impala
    67Impala's avatar
    Erkek

Hocam Enes Özen in videolarına bakabilirsiniz bende almak için araştırırken onun videolarına göre almıştım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeLLB0y
    HeLLB0y's avatar
    Erkek

Anker Soundcore Life Dot2 2 k fiyati var şuan ben 400 civarına almıştım geçtiğimiz yıl ekim ayının başında. Şarji aşırı uzun gidiyor ses kalitesi benim için tatmin edici. Şarj kutusunun bile şarji bitmiyor günün 18 saati kullanıyorum kulaklığı bu arada belirteyim.

The End
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Buds 2 efsane bisey alabilirsin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sensiz_aglamam
    sensiz_aglamam's avatar
    Dişi

Merhaba size soundpeats air 3 kulaklığını önerebilirim yerimiz perpa da gelip deneyebilirsiniz farklı ürünleride  :)

https://www.hepsiburada.com/soundpeats-air3-kizil-otesi-sensor-qualcomm-qcc3040-ve-aptx-adaptive-4-mic-ve-cvc-8-0-gurultu-azaltma-truewireless-kulak-ici-algilama-oyun-modu-kullanan-kablosuz-kulak-ici-bluetooth-v5-2-kulaklik-p-HBCV00000UQHPL

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

benim fill cc2 yi veriyim

https://www.youtube.com/watch?v=wPjneOZIm5o

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/jbl-wave-100tws-kablosuz-kulakici-kulaklik-ie-krem-p-hbcv00000s3oyk

Fiyatına göre performansı gayet iyi. PC aparatları konusunda sadece ses konusundan ödün vermem. Bass tiz dengesi önemlidir benim için. ANC (aktif ses kesme) özelliği olmasa da ortam sesini gayet iyi kesebiliyor. Mikrofonu da eh işte aşırı kaliteli değil. Kalabalık bir ortamda çalışıyorsa benim için ses kalitesi de önemli dersen ürün budur. Bütçe artarsa daha iyileri var elbette.

Media markt mağaza fiyatı online'dan daha düşük bu arada. 599'a aldım geçen gün. 

~
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

sadece kaliteli ses versin geçikme olmasın şarjı iyi gitsin diyorsan motorolla verve buds 100 yada mi buds basic iyi iş görüyor.

Toplam Hit: 609 Toplam Mesaj: 10
bluetooth kulaklık tavsiye