Bluetooth Problem!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4got10
    4got10's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar pc den telefona atmada hiçbir sorun yaşamıyorum.ama tel.den pcye resim bile atamıyorum.Telefondan send-> via bluetooth u seçiyorum.bilgisayarı bir süre arıyor, bulduktan sonra tıklıyorum.connecting diyor.yukarıda outbox işareti geliyor ve sending failed diye error geliyo.ne yapabilirim?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    ne atıcan mesela örnekle...kurulumda hata oluşmuş bluetooth software de...bence...bende yaşadım çünkü..bazen pc den tele problem oluyo..bazen tam tersi..derim ki yeniden kur..o zaman düzelir...bluetooth markan ne bu arada....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4got10
    4got10's avatar
    Erkek
    serwo arkadaşım yardımın için saol yeniden yüklemem bişeyi değiştirmedi.markası WidComn gibi bişey gailba emin değilim.Ne yapabilirim?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    peki port filan seçmeyi denedin mi..bi de help me si filan yok mu bak ordan...file transfer ile ilgili bi bölüm warsa oraya bak..çünkü kendi kendini kısıtlamış olablirsin bilmeden..bakma imkanımız olsa çözerdik..ama burdan ancak lafla oluyo..kolay gelsin..haa bi de şunu dene bluetooth a gir telden..yeni aygıt araması yaptır.bluetooth unu blucaktır pc deki...sonra okey çek..yani birbirleriyle bağlantı kurdur..telde de üst köşede bağlantı kurulduğuna karşın bi işarette çıkıcak..ondan sonra git görüntülere gönder yap bluetooth ile...bakalım ne diycek..pc de bi outbox oluşturmamış kurarken de onu es geçmişsen bi yer bulamıyo olabilir..hatta bana mailime işlemleri screen shot yap sıkılmazsan..bi bakalım pc deki durum ne ..hadi tekrar kolay gelsin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tayfun
    tayfun's avatar
    Erkek
    arkadasim bende ayni sorunu yasadim daha sora bluetoth un ve pc suit in help inden cozdum portlara dikkat et

tayfun
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tayfun
    tayfun's avatar
    Erkek
    tayfun bunu yazdı:
    -----------------------------
    arkadasim bende ayni sorunu yasadim daha sora bluetoth un ve pc suit in help inden cozdum portlara dikkat et

-----------------------------tel den -pc ye ,pc suiti kullan

tayfun
Toplam Hit: 1903 Toplam Mesaj: 6