BMW X5 Ve Ben

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BadMad
    BadMad's avatar
    Erkek

Selam Mürid Kardeslerim Bugün Basımdan Gecen Bi Olayı Anlatcam Sahsen Cok Güldün Sizinde Gülecegini Umuyorum

Bu Acık Ögretim Lisesine Kayıt Olmaya Gidsiyorum Altımdada Bisiklet Var Epey Yol Aldıktan Sora Tam Sitiflerin Calıstıgı İş Hanının Önüde Oldu Kırmız Işıkta Beklerdim Hemen Yanıda Bi Bmw x5 war içindekiler harbi kro katıksız nese dai ısıktan kalkısta beni geçtiler benim tınımda deil ilerlediler ben yolun tam solundan gidiorum baktım bu salaklar yolun kenarında tam benim gittim yolun üstünde duruyorlar sag tarafta duan eleman kapıyı yavas yavas actı tam bende direksiyonun hakimyetini saglamısım iyice kontrol ettikten sora x5 in tam sag kapısını önünne bilerek vurdum krolar nabıyom ne edion sen diyene kadar kapıya bi baktım kapı o biçim hurdalık olmus adamlar faln geldi ben bas bagırıyom polisi arayacam hatalı sizsiniz ayakları faln içimdende bir gülme sardı yarılıyom a.k nese adamlar hata bizde sende bişey varmı faln diorlar ben hiç iplemiyom polisi arayacam ayaklarına yatıyom a.k herifler cıkarttı cebinden 100 ytl para uzattı polisi arama vallaha babam siker dior nese ben paraya hiç tenezül etmedim pi paket marlborolarını aldım muhahaha yasasın kötülük a.k krolarını az bile oldu.

To Be Or Not To Be
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaL
    ZaL's avatar
    Erkek
    Tam olarak nerde güLecektik :P

2 kelime yanyana gelirde güzel olmaz mı? Sen bunu göremiyorsan,ben sana gösterememki.Tıpkı şuan şurada yazılanlar gibi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek
    3 deyince gulmeye başla zal. tamam mı? :))

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    manyaa bak die gülceniz olm:Pp neyse bi yorum yapardım ama neyse genede guzelmiş ben olsam 2 yüz ytl alırdım o ayrı mebla..

NesTo | same shit diffirent asshole
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaL
    ZaL's avatar
    Erkek
    TarantuLa 3 bekLiyorum (. di haydinin

2 kelime yanyana gelirde güzel olmaz mı? Sen bunu göremiyorsan,ben sana gösterememki.Tıpkı şuan şurada yazılanlar gibi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlkIIN
    AlkIIN's avatar
    Erkek
    bu mudur yane esprı anlayımısızz cok farklı be senın ısım fıratmı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    o nu yasamanız lazım yoksa pek komik olmuo
Toplam Hit: 1154 Toplam Mesaj: 7