folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bölünmeye Alıştırılıyoruz...

Bölünmeye Alıştırılıyoruz...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omer1984
    omer1984's avatar
    Erkek

Halkımızı Bölünmeye Alıştırıyo

Bizans Medyası ve Mütareke Basınına baktığımızda Türkiye'de sanki iki devlet var. Sanki Türkiye'nin dışarıya karşı iki muhatabı var.

Sanırsınız,  Diyarbakır    bir başkent.

Sanırsınız,  Diyarbakır   başka bir devletin başkenti.

Devlet başkanları var.

Belediye binalarından oluşmuş devlet daireleri var.

Baydemir gibi devlet başkanları var.

Türkiye Büyük Millet Meçlisinde bu başkentin milletvekilleri var.

Tıpkı,  Avrupa   Parlamentosu'ndaki    üye devletlerin milletvekilleri gibi. Sanki,  başka ülkeden   gelip kendi devletlerinin haklarını savunuyorlar.

Haçlı  irticaının, Barzani'nin desteğinden ve   ihanetten yararlanan Baydemir federasyonu oluşturmuş bile. Bir tek bu federasyonun Irak'ın kuzeyinde kurulan Kukla Barzani devleti ile bütünleşmesi kalmış.

Mavi Gazetelere ve Bizans Medyasına bakarsanız Güneydoğuda hiç olağanüstü bir durum yoktur. Nasılsa Güneydoğu halkı Barzani'nin talimatı ile AKP'ye oy verdi ya, gerisi önemli değil. Hatta günlük manşetler öyleki, Türk halkı bölünmüşlüğe alıştırılıyor. Bu pisikolojik mekanizma ile Türk halkı bezdirilecek. Sonunda "nalet olsun" verelimde kurtulalım dedirtilecek.

Bizi bölmeye çalışanlar ile bütünleşmiş siyasi irade işbaşında olduktan sonra,   siz isterseniz sınıra 150 bin asker değil de 250 bin asker yerleştirin. Siyasi   irade olmadan silahta bir işe yaramaz hale geliyor.

"Erdoğan sert çıktı." Diye manşetler atılıyor. Öte taraftan emperyalizmin desteğinde bölünme her geçen gün derinleşiyor.

Hep sert çıkıyor. Ama AB'nin demokrasi adına, pardon bölünme adına dayattığı bütün taleplerine evet deniliyor. Bunlara gerekçe olaraktan borçlanmalar gösteriliyor. Borçlanmayı  yapan kendileri, suçlu Türk halkı. Borçlar sebebi ile Türk halkını sindiriyorlar.

22 Temmuz'da bundan yararlandılar. Aman kredi borcum var. Aman kriz olmasın.

Özetlersek, siyasi varlık, askeri varlık, belediyelerde devlet örgütlenmesi, dış ülkeler ile ittifak ve destek, bunlar bir devlet olmak için gereken unsurlar.

"Batı bölünürsen seni demokratik ülke sayarım" diyor. (Oda belli değil ya)

Seçimlerde AKP'yi destekleyen Batı bu desteğinin karşılığını almak üzere yukarıda anlatmaya çalıştığım süreci tamamlatmaya yönelik bir rapor hazırlamış. Yeni Avrupa Parlamentosu Raporunda mevcut kanunlarımızdan 200 'nün değiştirilmesini ya da bazılarının tümden kaldırılmasını istemiş.

Öte yandan İran ile enerji anlaşmasını imzalarsak bize ambargo uygulayacağını açıklayan stratejik ortağımız Amerika. ( 5.Eylül.2007 Sabah)

Emperyalizmi uluslar arası ilişki diye halkımıza yutturanlar kına yaksınlar.

Böyle giderse iki seçenek ile karşı karşıya kalacağız; ya Kemalizm dayalı bağımsız milli irade ya da iç savaş.

Önümüzde çok zor günler var. Ya emperyalizme tamamen teslim olmuş ikinci cumhuriyet, ya da  ikinci kurtuluş savaşı.

Onlar değil bir başaracağız.

alıntıdır... böyle bişey buldum fikrinizi merak tan şeyettim..

lisan-ı münasip....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek
    Buna psikolojik savaş diyorlar. Örneğin bundan 6 sene önce Irakta referandum yapılacağından kim bahsedebilirdi?

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bencede kesinlikle psikolojik savaş büyük ortadoğu diolar illet alıştı bile

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    ne alıştırması be okısımı çoktan geçtik biz artık bölünüyoruz be.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    Kemalizm dayalı bağımsız milli irade istiyoruz !

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omer1984
    omer1984's avatar
    Erkek
    bu bölünme işi tüylerimi diken diken ediyor allah sonumuzu hayır etsin...

lisan-ı münasip....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    ya bu iş arkadaşlar allah falan dinlemiyor.%47 i alan % 47 i veren zihniyet böle istediği için böle oldu.Onlar da Allah yolunda değiller miydi :D

http://yigitdemirag.com
Toplam Hit: 1317 Toplam Mesaj: 7