Bon Jovi 20 Temmuz İstanbul?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Valira
    Valira's avatar
    Dişi
    20 Temmuzda İnönüye geliyolarmış sanırım doğru mu acaba bilen varmı?official sitelerinde bişey yok henüz ama haber ahmet san dan alınmış kesin diyolar.

The ability to destroy a planet is insignificant, next to the power of the force.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Dedikodu da olabilir.Ahmet San benimde gittigim bi stad konserinde Metallica yi getirmisti ama Bon Jovi yi onceden getirmisti simdi getirse de getirir,ama sanmam;neden stad konseri isi tr de sakat yapilan organizasyonlara bakmak yeterli.zaten belirtmissin sende sitesinde oyle bisey olmadigini dogru yok kaldiki rock N coke gelse bile bu mumkun degil coca cola bile zarar ederken mumkun degil gelmez.bir wacken e 2 milyon kisi giderken bir sezon turne ayagi olarak istanbul a hayatta gelemez.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mesut589
    mesut589's avatar
    Erkek
    dogru geliyorrrrrr
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi

bon jovi diil de metallica geliyormus sanırım temmuzda ayrıca gelirse seni kacırıyorum nil :|

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Valira
    Valira's avatar
    Dişi

kacir beni kacir kacir :)

weskeyy aslinda tam olarak yok degil 28 hazirana kadarki program var ondan sonra turne mi bitiyo ya da o tarihe kadar mi guncellenmistir bilinmiyo

gelirse ayni ay metallica,bon jovi,judas priest üclüsü süper olur

The ability to destroy a planet is insignificant, next to the power of the force.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    Valira bunu yazdı:
    -----------------------------

kacir beni kacir kacir :)

weskeyy aslinda tam olarak yok degil 28 hazirana kadarki program var ondan sonra turne mi bitiyo ya da o tarihe kadar mi guncellenmistir bilinmiyo

gelirse ayni ay metallica,bon jovi,judas priest üclüsü süper olur

gideriz beybim bizde bile kalabileriz :| bende gordum bikac haber lenny bjork felamda gelcek diyorlar :|

ustunede pamuk seker yeriz benden! =))

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    Ya work & travel düşünüyorum ama gidersem bu konserler ve ispanyolca kursu yatcak :S sizce hangini yapam

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Valla son zamanlarda çıkan konser haberlerini anlamadım bu kadar büyük adamların hepsi yazınmı geliyo ? metallica geliyomuş,bon jovi,judas priest bence birileri uyduruyo :] yani durdular durdular hepsi birandamı geliyo ? Ayrıca o coca colanın yaptığı organizasyonuda anlamıyorum abuk subuk grupları getiriyo teneke gibi çalıyolar bide onu dinliyolar ne biçim bir rock dinleyicisidir anlamadım tamam duyulmamışlarda dinlenicekte resmen teneke yani :) ayrıca hesapta rock festivali gidip ceza ön grup diye çıkıyo bunuda anlamıyorum ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    chaoser metallica yaşlandı biliosun yurtdışında dinleme imkanın varsa dil eğeitimini sürdürebilirsin ama yok diosan 2 sinede yer açman lazım tabi hepsine gideceksen o başka o saman karar senin ben hiç metallica konserine yada başka bir büyük grup org. katılmadım ama bu sene nasip olursa istanbulda Metallica gelirse dinlemeye gideceğim. Ancak şöyle bişi de var hatırlatayım genelde konserler rock ve metal yazın pek olmaz genelde sonbahar ve ilkbaharda olur kışın bile az yapılır. Yazın nasıl olcak bilemiyorum...

Living Death
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek

ArmadA bunu yazdı:
    chaoser metallica yaşlandı biliosun yurtdışında dinleme imkanın varsa dil eğeitimini sürdürebilirsin ama yok diosan 2 sinede yer açman lazım tabi hepsine gideceksen o başka o saman karar senin ben hiç metallica konserine yada başka bir büyük grup org. katılmadım ama bu sene nasip olursa istanbulda Metallica gelirse dinlemeye gideceğim. Ancak şöyle bişi de var hatırlatayım genelde konserler rock ve metal yazın pek olmaz genelde sonbahar ve ilkbaharda olur kışın bile az yapılır. Yazın nasıl olcak bilemiyorum...

Dünyanın en büyük Heavy Metal konser ve festivallerinin hepsi yazın olur.Bkz: Wacken Open Air, Ozzfest, Download, Fields of Rock, Monsters of Rock...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    zaten metallicaya hayatta gitmem izledim metalicayı bu konser çoluk çocuk dolacak ipini koparan gelecek judas priest ve testamenta gitmeyi düşünüyorum

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
Toplam Hit: 2091 Toplam Mesaj: 11