folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Bookcat (Kitap Kayıtlarınızı Tutmak İçin Güçlü Veritabanı Yapısına Sahip Yazılım)

Bookcat (Kitap Kayıtlarınızı Tutmak İçin Güçlü Veritabanı Yapısına Sahip Yazılım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek

arkadaşlar evimde çok abartılı kitap yok.yaklaşık 300 tane var ama yer dar olduğundan ve neyin nerde olduğunu bilmek açısından kitap arşivleme programı lazım elbette. bu sebeple bu tür arşivleme programlarının birçoğunu araştırdım ve en iyisinin bu olduğunu gördüm. 

sorun şu ki bu programın en iyi sürümleri BookCAT 8.11 veya üstü olan BookCAT 8.20.01. Ancak bunları tam sürüm yapamadım. bulduğum anahtar (serial,crack) programı 40 kitap ekledikten sonra yine geçersiz olduğu için kapatıyor...

bu programı kullanan arkadaşlar varsa yahut tam sürümünü internetten bulmama yardımcı olursanız sevinirim ;)

gözlerin açıksa göreceksin! Kulağın sağır değilse duyacaksın! Ellerin kesik değilse uzanacaksın! UĞUR MUMCU
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    http://rapidshare.com/files/34547053/FNProgramvare.BookCAT.v8.21.00.3-HAZE.rar

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    pass: www.devilived.com unutmuşum

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek
     Osiris çok teşekkür ederim. onca arama yaptım nerdeyse 2 gün geçti bilgisayar başında çok işime yarayacak kardeşim sağol...

gözlerin açıksa göreceksin! Kulağın sağır değilse duyacaksın! Ellerin kesik değilse uzanacaksın! UĞUR MUMCU
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_dream
    blue_dream's avatar
    Erkek
    benimde işime yarar.. indiriyorm sagol hoca....
Toplam Hit: 1343 Toplam Mesaj: 5