Bootstrap Sorunsalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese merhabalar,

Bootstrap kullanarak tasarım yapmaya çalışıyorum ancak bir sorunum var sol ve sağda sidebar gibi bir divim var telefondan girince bu resposive hale dünüşünce bu bar en üstte çıkıyor ben bu barın gizlenmesini sadece orta divin listelenmesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim ?

birde diyelim ki sağda,solda ve ortada divimiz var sol divin sonun geldik mi sadece orta div aşağıya inmeye devam etsin istiyorum bu nasıl olur ?

şimdiden teşekkürler

arkinfes tarafından 06/Nis/17 19:31 tarihinde düzenlenmiştir

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

up olsun gececiler görsün :D

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

hocam bunu css media query ile yapabilirsin. Örneğin 280px Geldiğinde ekran sidebar'a display:none; çakıp divi kaldırabilirsin.

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nepnesomao
    nepnesomao's avatar
    Erkek

hocam gizlemek istediğin barı css de @media query kullanarak çözebilirsin ama ikinci sorun için aklıma birşey gelmedi :)

Amat Victoria Curam
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Kodları fiddle atar mısın bakalım ?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acemi-webci
    acemi-webci's avatar
    Erkek

http://getbootstrap.com/css/#responsive-utilities-classes

hocam hidden-xs işini görür

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

ilk sorunu çözdüm ama ikinci sorunu çözemedim. facebook profilinize girdiğinizde sağdaki side bar sonuna geldimi aşağıya inmesi duruyo sadece orta div inmeye devam ediyo tek sorun bu kaldı :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı

ilk sorunu çözdüm ama ikinci sorunu çözemedim. facebook profilinize girdiğinizde sağdaki side bar sonuna geldimi aşağıya inmesi duruyo sadece orta div inmeye devam ediyo tek sorun bu kaldı :D

position:fixed;

Yada bootsrap fixed diye aratip bakabilirsin.

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
Toplam Hit: 1000 Toplam Mesaj: 8
css tasarım bootstrap div