folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Bozuk 1 Tb 2.5 Harddisk Aranıyor.

Bozuk 1 Tb 2.5 Harddisk Aranıyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba. Herkese iyi akşamlar diliyorum. 1 tb arızalı hdd lazım neresinin arızalı olduğu önemli değil. HİBE :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

şöyle bir akıl vereyim hocam. Bulunduğum yerde bi sanayi var ve hurdacısında uzay mekiği bile bulabilirim arasam :D

Seninde yakınların varsa bu tarz bir yer git iki çay söyle iki güzel muhabbet et istediğin ürünü al.

Ben şimdiye kadar buzdolabı motorundan hdd anakart fan havya ne istersem alıyorum abileri seviyorum gördüğümde selam verip hatır soruyorum sağolsunlar kırmıyorlar beni :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

şöyle bir akıl vereyim hocam. Bulunduğum yerde bi sanayi var ve hurdacısında uzay mekiği bile bulabilirim arasam :D

Seninde yakınların varsa bu tarz bir yer git iki çay söyle iki güzel muhabbet et istediğin ürünü al.

Ben şimdiye kadar buzdolabı motorundan hdd anakart fan havya ne istersem alıyorum abileri seviyorum gördüğümde selam verip hatır soruyorum sağolsunlar kırmıyorlar beni :D

+1 Valla iyi yöntem anımsadıydım  bizim sanayinin yakınlarındaki hurdacılarda ne arasam bulabiliyordum. Monitör bedava alıyordum çok ucuza yani getiriyordum bakıyordumki monitör sağlam ve çalışıyor, CRT monitörlerin çoğu sağlamdı bile..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı

+1 Valla iyi yöntem anımsadıydım  bizim sanayinin yakınlarındaki hurdacılarda ne arasam bulabiliyordum. Monitör bedava alıyordum çok ucuza yani getiriyordum bakıyordumki monitör sağlam ve çalışıyor, CRT monitörlerin çoğu sağlamdı bile..

hocalar hiç vaktim yok çalışıyorum.. fikrinize sağlık :) yardımcı olabilecek mürid aranıyor heeelp :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

Hocam 256 512 falan olmasi lazim bakarim yarin sabah 1 belki vardir sansa. Ama neden 1tb meeka ettim de:) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Up

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

D** firmasını benim gibi dolandırma amaçlı  yapıyorsan yapma maymun gözünü açtı artık barkod olmadan değişim yapmıyor firma :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı

D** firmasını benim gibi dolandırma amaçlı  yapıyorsan yapma maymun gözünü açtı artık barkod olmadan değişim yapmıyor firma :)

yok hocam başka bir türlü çakacam ayıkmalarının imkanı yok :) yani hdd'm bende değil biraz emniyette misafir ediyorlar şu aralar. yoksa böyle çakallıklara girmem :)

Toplam Hit: 995 Toplam Mesaj: 8
hdd arızalı