Broadcast Çalışmıyooo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuzun
    yuzun's avatar
    Erkek
    broadcast çalışmıyo cins cins hatalar veriyor!. tüm mail serverleri denememe rağmaen oladı. please yardım.....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darknes
    darknes's avatar
    Erkek

kardes calısmamasının sebebi büyük ihtimalle gönderdigin mail serveriyle alcak kişini mail serverinin farklı olması olabilir yani mynetse mynete gönder ok ?

HİLE İLE İŞ YAPAN,MİNNET İÇİN CAN VERİR.NAMUSA HÜRMET EDEN,NESLİNE ŞEREF VERİR...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4got10
    4got10's avatar
    Erkek

10057:socket not connected

503:No recipient(s)

broadcast programlari bu errorleri veriyor (ne kadar server varsa hepsini denedim)

daha once bu konu ile ilgili bayagi konu acilmis.ben de sadece bende prob. var saniyodum ama genel bi prob. sanirim.anlayan, yetkili biri, mod/admin vs... biri açiklarsa eminim bir hayli tahribat forum kullanicisi sevinecektir.

saygilarimla...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

tek sorun güncel ve çalışan smtp server bulamamanızdır..

Broadcast mailleri smtp server ile gönderir.. ve broadcastta yazılı olan serverlar artık çalışmıor. sağlam smtp server bulduğunzda sorun kalmıyacaktır.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 1915 Toplam Mesaj: 4