folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Belgelerle Ne Yapılabilir.. ?

Bu Belgelerle Ne Yapılabilir.. ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

2 adet resim

nufüs cüzdanı fotokopisi

diploma fotokopisi

sabıka kaydı...                   dershaneden bunları istediler.. bu belgelerle ne yapılabilir.. zorunlumu ki? dershaneci olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlermi ? 

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    totalvoltage
    totalvoltage's avatar
    Erkek
    Dershane yönetiminin kayıtlı olan öğrencilerinin kim olduğunu bilmesi ve bunları resmileştirme içindir gayet normaldir.Takma kafaya :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ben dershaneye kayıt olurken para dışınrda bişi istemediler :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek
    mezunsan istiyorlar ki mezun olmasan istemezler
    iti var hırsızı var arkadaş adam sabıka kaydını onun için istiyor
    normaldir yani neden sordun ki endişelenecek bi durum yokki

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    iyide aga sabıka kaydından onlara ne.. oraya kayıt olurken tc nomu  vermişim.. ? belgeye ne ihtiyaç var daha.. :S anlamadım..

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hocam sen sınıfında adam öldürmüş birisiyle ders yapmak istermisin?

Yada sen dershanene teroristleri doldurmak istermisin?

Yada sen dershanene liseyi bile bitirmemiş, sırf karı kız tavlamaya gelen tiplerden ister misin?

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam sen sınıfında adam öldürmüş birisiyle ders yapmak istermisin?

Yada sen dershanene teroristleri doldurmak istermisin?

Yada sen dershanene liseyi bile bitirmemiş, sırf karı kız tavlamaya gelen tiplerden ister misin?

-----------------------------
    Bunların Yanında Fotoyu Dersane Kimliği İçin İstemişlerdir.Nufüs Cüzdanınıda .
Toplam Hit: 1093 Toplam Mesaj: 7