folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Bu Cihaz Sıfırlandı. Devam Etmek İçin Önceden Bu Cihazda Oturum Açmış - Samsung Format Sonrası Nasıl Çözerim?

Bu Cihaz Sıfırlandı. Devam Etmek İçin Önceden Bu Cihazda Oturum Açmış - Samsung Format Sonrası Nasıl Çözerim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

Youtube'da bi kaç yöntem gördüm denedim ama başarılı olmadı. 
    Direkt odin ile yükleyip aşabileceğim bir yöntem var mı?

Telefon Samsung J7 SM-J710FQ

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Rom atsan bile internete bağlanır bağlanmaz kendini tekrar kilitler. Daha önce o cihazda açık olan Gmail hesabını girmen gerekli. Cihaz kilitliyken formatlayinca Android hırsızlık korumasına alıyor kendini.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Rom atsan bile internete bağlanır bağlanmaz kendini tekrar kilitler. Daha önce o cihazda açık olan Gmail hesabını girmen gerekli. Cihaz kilitliyken formatlayinca Android hırsızlık korumasına alıyor kendini.

Telefon kayınvalidemin. Bana format atıver deyip duruyordu attık başımıza iş aldık. Eski hesabı bilen yok. Bu durumda ne yapabiliriz?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

bizim validenin telefonda aynısı oldu. servise göndermek zorunda kaldım. 45 tl geçirdiler.

Naber la?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

Hocam aynı durum başıma geldi  cihaz sürümü  7.0 sıfırsa siksen düzelmiyor. 3-4 saat uğraşlarım sonucu tek yöntem buldum çalışan ( 20 yöntem denedim en az ).

baya uzun ama çalışan tek yöntem.  atıyorum linki izle  birebir uygula . https://ru-clip.com/video/FxuY-vSuQgs/video.html

dakika 3:50 den sonraki yöntem işe yaradı bende

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı

Hocam aynı durum başıma geldi  cihaz sürümü  7.0 sıfırsa siksen düzelmiyor. 3-4 saat uğraşlarım sonucu tek yöntem buldum çalışan ( 20 yöntem denedim en az ).

baya uzun ama çalışan tek yöntem.  atıyorum linki izle  birebir uygula . https://ru-clip.com/video/FxuY-vSuQgs/video.html

yok ya bende yaramadı umarım çarşıda bi telefoncu çözer durumu..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    Yigit bunu yazdı
    VEXTA bunu yazdı

yok ya bende yaramadı umarım çarşıda bi telefoncu çözer durumu..

hocam yaramasi lazim. birseyi eksik yapiyosundur.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek

olmazsa samsung yetkili servise verin hocam. ücretsiz yaparlar. bizim bilgi işleme ayda en az 1 tane geliyor böyle telefon. faturasıyla samsung servisine gönderiyoruz. 

Toplam Hit: 1823 Toplam Mesaj: 8
android samsung wipe