folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Bu Eğitim Kitaplarını İkinci El Bulabilir Miyim?

Bu Eğitim Kitaplarını İkinci El Bulabilir Miyim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ceoden
    Ceoden's avatar
    Erkek

Hayırlı akşamlar TBT, okuldan aşağıda resmini koyacağım kitapları istiyorlar biraz tuzlu ama belki 2. el bulabilirim diye sormak istedim daha önce hiç kitap almadım nereye baksam, nerede arasam bunun 2. elini bilemiyorum, bilgisini paylaşacak bir kişi vardır umarım.
    Samsundayım, buradan birinde vardır belki belli mi olur :)

3 kitap 1 sözlük;

Resimleri küçültmeye çalıştım ama yine de çok yer kapladı affediverin :)

Ceoden tarafından 06/Eki/15 20:50 tarihinde düzenlenmiştir

DBD 3docean.net/user/nokuf exarch.artstation.com Instagram.com/exarch.art
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İstanbul'da tanıdığın varsa Beyazıt'tta sorsun hocam kesin vardır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ceoden
    Ceoden's avatar
    Erkek

valla hocam 1-2 akraba vardı aramın iyi oldukları da döndüler samsuna, birtek yeni giden kuzenim var o da okula başladı ayrı bir dertte yani, o seçeneği elemek zorundayım sanırım ama tavsiye için ayrıca teşekkür ederim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

hacı ist akmarda le nouveau taxi 1 ve cahier d'exercices  çakmasını bulursun ben geçen sene orj 55 e almıştım. akmarda 20 falan cd rom yok conjugaison için programlar var telde hiç taşımaya gerek yok Le conjugueur gibi. ayrıca bunların yanına Grammaire progressive du français avec 400 exercices öneririm cle nin. Onu da kadıkoy akmarda bulabilirsin

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ceoden
    Ceoden's avatar
    Erkek

Yok yav aradım taradım belli başlı yerlerde bulamadım istanbula da gidemem tabi eski öğrencileri bulmaya çalışacam yarın, cevaplar için teşşekkürler.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Haci sanirim fono'nun sozlugu ile hachette'ye ait bir kac kitap serisi olacak bende ama bu taxi olanlar mi bakmam gerek. Eve ugrayabilirsem bugun aksama donerim.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 807 Toplam Mesaj: 6
kitap okul kitapları 2.el kitap almak için?