Bu Fotoğraf Makinası Nasıl

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

http://urun.gittigidiyor.com/SONY-DSC-S930-DIJITAL-FOTOGRAF-MAKINESI-LUX_W0QQidZZ29570568

bu makina nasıl bir de 3-4 saatlik çekim için kaç amper lik pil almalıyım ??

I am Jack's inflamed sense of rejection
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dargut
    dargut's avatar
    Erkek

Makinayı bilmem ama pil olarak sana tavsiyem hibrit pillerden al. Normal şarjlı piller durdukları yerde kendiliğinden 3-4 haftada boşalır. ama hibrit piller kendiliğinden bitmez. 3 ay sonra bile makinayı eline aldığında fotoğraf çekebilirsin. Bende uniross un hibrit pilleri var gayet memnunum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

makina güzel sayılır fiyat / performansa göre güzel alabilirsin.. hatıra fotografı cekersin bol bol bakarsın ilerde öyle bişey.

pil olarak ne alırsan al 3-4 saat çekim yapcagını sanmam. 3000 mah 'lık pillerden almalısın varta olabilir yada sbs var benim kullandığım memnunum. yapabilceğin çekim iyimser olarak 300-400 adet civarı olucaktır tamamen dolu bir pille.

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

r3b3l bunu yazdı:
    -----------------------------

makina güzel sayılır fiyat / performansa göre güzel alabilirsin.. hatıra fotografı cekersin bol bol bakarsın ilerde öyle bişey.

pil olarak ne alırsan al 3-4 saat çekim yapcagını sanmam. 3000 mah 'lık pillerden almalısın varta olabilir yada sbs var benim kullandığım memnunum. yapabilceğin çekim iyimser olarak 300-400 adet civarı olucaktır tamamen dolu bir pille.

hatıra fotoğrafı için almayacağım elim fotoğraf çekmeye fotoğrafçı gözüyle etrafa bakmaya için alacağım sonra bir tane de dslr alıp tam anlamıyla fotoğraf çekeceğim

yani bunula manzara falan çekerim 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

o zaman mümkün olduğunca sana manuel ayar yapmanı sağlayacak bi makina tercih et ;) bunun tam anlamıyla bilmiyorum özelliklerini manuel ayarlara ne kadar izin veriyor diye.

kolay gelsin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

tavsiyen nedir max.200tl vericem makinaya zaten dslr alırken kasıcam baya

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Bu aralar takip edersen fiyatları çok düşüyor.

http://gunun-firsati.gittigidiyor.com/KODAK-C190-Dijital-Fotograf-Makinesi-30074319

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek
    canon

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

asiminnesli bunu yazdı:

tavsiyen nedir max.200tl vericem makinaya zaten dslr alırken kasıcam baya

bayadan beri takip etmiyorum piyasayı pek. gecen sene canon powershot a720 almıştım 2. el bende sen gibi daha dlsr'e gecicek para bulamadım =D

dediğim makina cıkalı cok oluyo 0 bulamazsın sanıyorum ama 2. el bulursan temiz öneririm. manuel ayarları olabildiğince maksimum seviyede sağlıyor.

canon powershot a590'ada bakabilirsin kullanmadım ama güzel olduğu yönünde duyumlar aldım.

yada fotokritik , netfotograf gibi site forumlarından daha ayrıntılı bilgi , piyasa araştırması yapabilirsin ;)

Toplam Hit: 1290 Toplam Mesaj: 9