Bu Resimdeki Sen Misin? (Trojan)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    arkadaşın birinden mesaj geldi bu resimdeki sen misin dedi, bende bi bakem dedim tıkladım pc 5 saniye dondu sonra herkesten şikayet gelmeye başladı. anladım ki trojan. gerçi siz ben gibi balık değilsinizdir ama boşluğunuza gelmesin tıklamayın. hızla yayılıyo. sistem geri yükleme yapınca geçiyo ama şifreler uçmuş olabilir.

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

kartalkethuda bunu yazdı:
    -----------------------------
    arkadaşın birinden mesaj geldi bu resimdeki sen misin dedi, bende bi bakem dedim tıkladım pc 5 saniye dondu sonra herkesten şikayet gelmeye başladı. anladım ki trojan. gerçi siz ben gibi balık değilsinizdir ama boşluğunuza gelmesin tıklamayın. hızla yayılıyo. sistem geri yükleme yapınca geçiyo ama şifreler uçmuş olabilir.

o tarz bisey deil. telefonlardaki virüs gibi düsün. msnindeki herkese pencere acıyo linki vs. yazıyo kapatıyo. o kadar hızlı ki göremiyosun. yani msn e giripte yapmıo ;) sadece bulasıo ve kendini yayıo olay bu yani. sifrelerin konusunda endiselencek bise yok. 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    f1kr3t bunu yazdı:

kartalkethuda bunu yazdı:

o tarz bisey deil. telefonlardaki virüs gibi düsün. msnindeki herkese pencere acıyo linki vs. yazıyo kapatıyo. o kadar hızlı ki göremiyosun. yani msn e giripte yapmıo ;) sadece bulasıo ve kendini yayıo olay bu yani. sifrelerin konusunda endiselencek bise yok.

evet bende öle düşündüm ama bana virüs atan kişiye mesaj atamıyordum bide :)  sistem geri yükleme yapınca düzelti. gerçi şifremi bulmaları imkansız zati. doğru diyosun.

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jevler35
    jevler35's avatar
    Erkek
    Banada bu virüsten girdi arkadaşlar sistem geri yükleme yaptım gitmedi başka ne yapabilirim :( :(

A.L.P.H.I
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

buna benzer bi konu vardı müridlerden biri su programı yazmıstı yada bulmustu bilmiyorum ..

indir e-mail soruyor yaz o online olarak halledior heralde..

(:
Toplam Hit: 2510 Toplam Mesaj: 5