Bu Steam Hesabı Ne Kadar Eder?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hesapta 42.22 TL bakiye var, oyunlarda aşağıdaki gibi

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

link veya id var mı?

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

100 lira civarı. Oda cüzdandaki bakiyeye göre. Hitman Absolition, Outlast, Limbo oyunları zaten ücretsiz dağıtıldı zamanında. Diğerleride zaten Valve oyun paketinde gelen oyunlar.

http://store.steampowered.com/bundle/232/Valve_Complete_Pack/?l=turkish

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    mkyb bunu yazdı

100 lira civarı. Oda cüzdandaki bakiyeye göre. Hitman Absolition, Outlast, Limbo oyunları zaten ücretsiz dağıtıldı zamanında. Diğerleride zaten Valve oyun paketinde gelen oyunlar.

http://store.steampowered.com/bundle/232/Valve_Complete_Pack/?l=turkish

+ L4d de ucretsiz dagitildi ve Team fortress 2 gibi zaten ucretsiz olan oyunlar var, yalniz bioshock skyrim aoe hitman zaten 100 lirayi asmasi lazim en ucuz gunlerinde bile

sigara değil, balık olan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

https://steamdb.info/calculator/76561198036277866/?cc=us

$128 değer biçiyor, lakin bu satış rakamı değil, ederi.

Örn:

CS GO, rank fiyat konusunda artı değer katabilir, aynı şekilde güzel skin'li silahlar varsa, daha değerli oluyor.

Ona göre senin fiyat belirlemen gerekir diye düşünüyorum.

MuTReFT tarafından 23/Kas/17 16:54 tarihinde düzenlenmiştir

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

genelde alım yapılırken oyunların gördüğü min. fiyat üzerinden satıyorlar.

örneğin aşağıda csgo için attım .steamdbnin sales kısmından hepsine bakabilirsin.

https://steamdb.info/app/730/   şurdan price historyleri görebilirsin. oyunların.

onun haricinde oyun içerisindeki rankların,karakterlerin,karakterlerinin itemları,steam inventory'in bu fiyata etki edecektir. inventorydeki itemların fiyatlarıda genelde steam market üzerinden değilde 3th party sitelerdeki fiyatlar üzerinden hesaplanıyor.

FCN tarafından 23/Kas/17 17:04 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

75 çıkar benden 

No way out
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

Şu ücretsiz dağıtıldı zamanında muhabbetine de ayar oluyorum , kardeşim şimdi gidip alsana ücretsiz olarak o oyunları? Alamıyosan da ücretsiz sayma.

Adam indirim fırsat kovalayıp alacak , biri çıkıp hocam bunları sen beleşe veya ucuza aldın zaten niye para verelim diyecek. ÇÜNKÜ SEN ALAMADIN BEN ALDIM KARDEŞİM.

Büyük bi indirim yakalayıp 1000 lira olan bişeyi 500 liraya aldım , 800 liraya satıyorum. Adama diyebilir misin kardeşim 500e almışın 800e niye satıyon diye?

Anarsistherif...
Toplam Hit: 1601 Toplam Mesaj: 7
steam