folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Bu Tip Yazıları Nasıl Yazarım

Bu Tip Yazıları Nasıl Yazarım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Resimdeki gibi yazıları ya da küçük noktalardan oluşan yazıları hangi programla nasıl yazarım arkadaşlar,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

amaç ne?

illustrator de yazarsın mesela.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Haci burada benzer fontlar mevcut biraz arastirmayla aradigi bulabilirsin. Telefonda oldugumdan ayrintili bakamadim.

https://www.myfonts.com/WhatTheFont/results?ch%5B0%5D=T&ch%5B1%5D=U&ch%5B2%5D=v&ch%5B3%5D=Y&ch%5B4%5D=Z&session=0017303957e4d639000eb2da00007b5c0&x=67&y=42

delimiyim ben?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Photoshopta yazmak istiyorsan eğer yazıyı ya stroke olarak en ufak değeri ver fill değerini 0 yap tamamdır.

İllustratorde yazmak istiyorsan yazıyı yaz sol taraftaki panelde renk kısmında değiştir düğmesi var arkası renksiz ise renksiz kısmı yazıya alır ve kenar çizgisi verir.

Yazı tipinin ne olduğunun hiç bir önemi yok el yazısı, serif-sanserif vs hiç farketmez istediğin görüntüye ulaşırsın.

Yapamazsan team ver bağlanıp yapayım.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

A4 kağıdını çıktı alıp ilgili yerleri kesip boyamak için kullanıcağım, 

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 1703 Toplam Mesaj: 5
yazı kelime world noktalama