folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bugün Açık Banka Şubeleri

Bugün Açık Banka Şubeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    destanition
    destanition's avatar
    Erkek

arkadaşlar bankacı bir arkadaşım söylemişti bayramın 3. veya 4. günleri ve pazar günleri mutlaka her bankanın 1 tane de olsa acil durumlar için açık şubesi vardır diye. garanti bankasının bugün açık şubesi varmıdır sizce varsa nereden öğreneceğiz bu bilgi ne kadar doğrudur ? ben bir keresinde pazar günü yapı kredinin çalıştığını görmüştüm doğru olabilir. bugün garanti bankası bana biraz acil lazım. internet şifrem de yok işlem yapamıyorum..

gülme gidenin arkasından. gün gelir, elveda bile diyemezsin giderken... | Hayat fani, Ölüm ani....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hiasa
    hiasa's avatar
    Erkek

http://www.garanti.com.tr/tr/garanti_hakkinda/sube_ve_paramatikler/sube_paramatik_arama.page#calcContent=UID510df2d 

Burdan bulabilirsin hocam 

Everything that has a beginning and has an end...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

bankayı ara hocam sor en net bilgi onlar verir

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

destanition bunu yazdı:
    -----------------------------

arkadaşlar bankacı bir arkadaşım söylemişti bayramın 3. veya 4. günleri ve pazar günleri mutlaka her bankanın 1 tane de olsa acil durumlar için açık şubesi vardır diye. garanti bankasının bugün açık şubesi varmıdır sizce varsa nereden öğreneceğiz bu bilgi ne kadar doğrudur ? ben bir keresinde pazar günü yapı kredinin çalıştığını görmüştüm doğru olabilir. bugün garanti bankası bana biraz acil lazım. internet şifrem de yok işlem yapamıyorum..

-----------------------------

Müşteri temsilcisini ara interaktif şifre talep et ayrıca o arkadaşının dediği doğru acil durumlar için açık banka şubeleri oluyor cumartesileri için iş bankasının bir şubesi var veya arayıp açık olan şubeyi sorabilirsin

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

akbank ın maltepe carrefourdaki şubesi o dediğinden mesela :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    destanition
    destanition's avatar
    Erkek

bugün garantinin açık şubelerini buldum ama sadece gişe işlemleri yapıyor bilgi güncelleme kredi gibi işlere bakmıyorlar. atatürk havalimanı ve cevahir avm deki şubeler açıktı ama sadece gişe. express şube gibi yani

gülme gidenin arkasından. gün gelir, elveda bile diyemezsin giderken... | Hayat fani, Ölüm ani....
Toplam Hit: 5036 Toplam Mesaj: 6