folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Bugüne Kadar Açtığım Herkonu Siliniyor

Bugüne Kadar Açtığım Herkonu Siliniyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xeren
    xeren's avatar
    Erkek
    adminler neden şimdiye kadar açtığım bütün konuları silen kimse adam akıllı sölesin yada beni banlasın böle olmaz!! Açıklama istiyorum!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xeren
    xeren's avatar
    Erkek
    siz bilirsiniz!!!!!!!!!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tiAgO
    tiAgO's avatar
    Erkek
    kardeş belki de çöpe atılıyodur başlıkların. istersen bi oraya bak

-_tiAgo_ -
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=15483 konun taşınmış sadece...

forumda adult yasak, ama çalışan üyelik olursa güzel site olursa forumda üyelerinde yararlanması için göz yumuluyor, ya paylaşım bölümünde yada çöp kutusunda, ama seninki hem çalışmıyor, hem başka yerden almışın, hemde adult kategorisine uyuyor...

şimdi sen söyle bakalım hangisi doğru...

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=11200 bak üyelikler bana aitdi, 1 aylık üyelik aldım sonra bitti tekrardan üyelik aldım tekrardan bitti birdaha alamadım benim konumda aynı şekilde çöp kutusunda...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Konu:

yeni konu acarken yan tarafta bir resim var hiç dikkat ettinmi?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Forumlarımızda Yeni Konu Açarken Dikkat Etmeniz Gereken Kurallar

• Tümü büyük harf ve/veya rastgele büyük-küçük harf ile yazılmış konu başlıkları kullanmayınız.
    • Konu başlıklarında garip semboller-şekiller yazmaktan kaçınınız.
    • Başlıklarınızın konu içeriğini açıklar tarzda olduğundan emin olunuz.
    • Konu başlıklarının Türkçe'ye uygun olmasına dikkat ediniz.

Aksi taktirde açtığınız konular uyarısız silinecektir. Lütfen dikkat edelim.

Silinecek Başlıklara Örnek :
        "Help Meeeeeee"
        "Yarrrddddıııııımmmm"
        "Bi Bak! Bakıver Dedim"
        "**********Selam*********
        "KİmSe YoqMu????!?!?!?!?!?!?!"
        "pCmE tROjAN gİRDi hElP!!!!!"
        "PC HACK HAKKINDA YARDIM"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

tamamı büyük harfle yazdıysan mesela konunun ismini, yada sacma sapan bir başlık ise, yada konunun bizimle bir alakası yoksa.. yada paso knight hakkında yazıyorsan..

KONULARIN SİLİNİR...

Mesela düzgün yazmışsın bu  konuyu.. düzgün yerde acmışsın başlığı.. Silinmemiş.. Gördünmü???

Bende istemem forumummdaki konuların azalmasını ama o kadar konuyu elemekte zor oluor haliyle...

Biraz daha dikkat edin sorun kalmayacaktır...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 2171 Toplam Mesaj: 5